Gyorsan, olcsót, élvezhetőt

Új Shanghai Kínai Büfé BudapestÚj Shanghai Kínai Büfé Budapest a térképen

2015. decemberben, egyedül járt ittÉrtékelt: 2016. január 16.
Az Új Shanghai büfé útbaesett jövet-menet nyitás óta. Úgy alakult a sorsom, hogy húsz éve nincs olyan hónap, hogy a Széll Kálmán téren ne fordulnék meg. Ehhez képest nem tudnám megmondani, hogy e kis kínai büfé mikor nyílt, de még azt sem, hogy mikor voltam itt először.
Azt viszont igen, hogy mikor jártam nálunk legutóbb. Konkrétan december 28.-án meglehetősen éhesen és sietősen. Olyan étel kellett, amit zacskóból kézzel lehet enni, találtam ilyet szerencsére, tavaszi tekercset és zöldségfasírtot. Mindkettő meleg volt még, friss, a zöldségfasírt a maga műfajban egész jó volt, a tavasz tekercs tölteléke viszont jellegtelen. Az rendben van, hogy mirelit (illetve nincs rendben, de belenyugszunk) az viszont helytelen, hogy azon belül ez egy elég gyenge eresztést használnak. Azért elfogyott ez is. Nagyon olcsó volt, 6 fasírt és 5 tekercs együtt volt tán 450 forint.
Mindehhez vegyünk még hozzá a nagyon kedves, őszinte mosolyú kiszolgálást is.
Összességében jó élmény volt ez, ha rövid is.
Ételek / Italok:Átlagos
Hangulat:Átlagos
Ár / érték arány:Kiváló
Új Shanghai Kínai Büfé Budapest - Külső képÚj Shanghai Kínai Büfé Budapest - Külső képÚj Shanghai Kínai Büfé Budapest - Étel/italÚj Shanghai Kínai Büfé Budapest - Étel/italÚj Shanghai Kínai Büfé Budapest - Belső

Új Shanghai Kínai Büfé további értékelései

2017.08.27csoporttal
Hangulatos, olcsó, finom Gyors kiszolgálás A kínálat nem túl választékos de megfelelő A büfé jó környéken van, könnyen megközelíthető
Colosseum Wellness Hotel Mórahalom - Kedvezményes ár félpanzióval
Kedvezményes ár félpanzióval
Colosseum Wellness Hotel Mórahalom
Hunguest Hotel Gyula - Napi ár fürdőbelépővel
Napi ár fürdőbelépővel
Hunguest Hotel Gyula
Wellness élmények all inclusive ellátással, előfoglalással
Ensana Thermal Aqua Hévíz