Utolsó vacsora :)

Új Tündérkert Étterem & Kávéház BudapestÚj Tündérkert Étterem & Kávéház Budapest a térképen

Átlagos 2018. márciusban, üzleti partnerrel járt ittÉrtékelt: 2018. március 10.
Nem ajánlom a helyet másoknak!
A napokban harmadik alkalommal jártam az étteremben. Pár év eltelt az utolsó látogatásom óta. Most kisebb társasággal voltunk, több generáció vacsorázott együtt.
A nagyteremben kaptunk asztalt, csak mi voltunk. A felszolgáló fiatalember rendkívül segítőkész és udvarias volt.
Meglepetést okozott, hogy az étlapon szereplő italok között voltak olyan tételek is melyek éppen elfogytak, így mást kellett rendelnünk.
A vacsoránkra nem kellett sokat várni és a felszolgálás is gördülékenyen működött.
Az ételek jóízűek voltak, az adagok kiadósak.
A vacsora elfogyasztása utáni másnap többünket kellemetlenül érintett. Talán csak valami egynapos vírus lehetett az oka.
Ételek / Italok:Átlagos
Hangulat:Átlagos

Új Tündérkert Étterem & Kávéház további értékelései

2019.07.18barátokkal
Tökéletes helyszínt találtunk kislányom ballagásának megünnepléséhez. A személyzet rendkívül kedves és segítőkész volt, a helyszín gyönyörű, főleg a kinti kert része az étteremnek. Az asztalunk ízlésesen, az ünnephez igazodva fel volt díszítve színes szalvétákkal, virággal. Az ételek különlegesek...
2019.06.26csoporttal
Tökéletes esküvői helyszínt sikerült találnunk az étteremben. Nagyon kellemes környék. (nem mellesleg mindenhez közel: templom, házasságkötő terem, csoda szép park) Maga az étterem és a kis kerthelyisége is csoda hangulatos. Kicsit nehezen indult az előkészítő egyeztetés, de a végeredmény...
2017.10.23a párjával
A hely belülről elegáns, de nem áraszt melegséget, rideg. Az ételekből egy pici fűszerezés hiányzik. A vöröslencse leves zseniális, azonban a mascarpones almatorta, nagyon rossz (zselatindarabokkal van teli a krém, az alma nyúlós, rágós).
Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi - Legjobb ár félpanzióval
Legjobb ár félpanzióval