A szürke fekete

Unicornis Fagyizó & USA Delicates BudapestUnicornis Fagyizó & USA Delicates Budapest a térképen

Gyenge 2023. júliusban, gyerekekkel járt ittÉrtékelt: 2023. szeptember 6.
Nem ajánlom a helyet másoknak!
Közelmúltban nyitott, trendi amerikai rágcsákra, édességekre, italokra specializálódott delikátesz és fagyizó kis alapterületen. A gyerekeim fedezték fel, akik már a TikTok nemzedékhez tartoznak. Olyan termékeket árusítanak, amelyeket az influenszerek folyamatosan reklámoznak, ajánlanak, de Magyarországon normál kereskedelmi forgalomban nem érhetőek el. Ezt kihasználva abban a néhány üzletben, ahol mégis kapható, teljesen irreálisan felárazva arusítják. Gondolok itt pl. amerikai chipsekre, édességekre, csokoládékra, cukorkákra, vagy az energiaitalra (Prime), amit Londonban a Tescoban 2 fontért is láttunk, itthon pedig több ezer Ft-ért 5-6-szoros áron árusítják.
Ezeket én nem fogyasztom, de a gyerekeim velem akarják megvetetni, szóval nagyon nem mindegy, mennyiért.
Most a nyári időszakban fagylaltot is kínálnak. Bevallom, bedőltem a fekete fagylaltnak, ami valójában szürke volt, dehát mégis... majdnem fekete. Igaz, jó nagy adagot kaptam, de ettől inkább gyanakodnom kellett volna.
Sajnos nagyon gyenge, műízű, albán, aromás habosított "fagylalt" volt ez, ami a kukában végezte.
Ételek / Italok:Átlagos
Kiszolgálás:Átlagos
Hangulat:Átlagos
Ár / érték arány:Gyenge
Unicornis Fagyizó & USA Delicates Budapest - Étel/italUnicornis Fagyizó & USA Delicates Budapest - Étel/italUnicornis Fagyizó & USA Delicates Budapest - Étel/italUnicornis Fagyizó & USA Delicates Budapest - Külső képUnicornis Fagyizó & USA Delicates Budapest - Belső
Cardoner Hotel Pilisszentkereszt - Legjobb ár
2024.12.29-ig
Cardoner Hotel Pilisszentkereszt
Hotel Medián Hajdúnánás - All in one wellness csomag teljes ellátással
All in one wellness csomag teljes ellátással
Hotel Medián Hajdúnánás
79.000 Ft / 2 fő / 2 éj-től teljes panzióval
Senior csomag nyugdíjas igazolvánnyal rendelkezők részére
Silver Hotel Hajdúszoboszló