Nem jutottunk tovább a kaptafánál

Úri Cipő - Kaptafa BudapestÚri Cipő - Kaptafa Budapest a térképen

2019. decemberben, barátokkal járt ittÉrtékelt: 2020. január 5.
Egykori cipészműhelyben kialakított söröző az Akácfa utca középső szakaszán. Egy másik közeli helyen születésnapot ünnepeltünk, utána itt találkoztunk a többi barátunkkal, pontosabban csak a bejáratig jutottunk. A hely sajnos teljesen tele volt, bár van galériaszint is, egyetlen szabad asztalt sem sikerült elcsípni, mindez hétköznap este. A pultnál is több sorban álltak a vendégek. Kellett volna asztalt foglalni, de erre nem számítottunk.
Vannak kommersz sörök is, csapoltan (Staropramen), azonban tartanak kézműves söröket is, méghozzá a Félegyházi Bohemian Pils-t (1090 Ft/3 dl pohár), illetve Fehér Nyúl stout-ot és IPÁ-t (1050-1250 Ft). Árpád pálinkák, ház borának decije 290 Ft.
Egyszerűbb bisztrós ételeket kínálnak, de ezeket nem kóstoltuk, egyrészt már este volt, másrészt úgysem tudtunk volna leülni. Molnár és Molnárné magyaros szendvicsek, tojással, baconnel, kolbásszal, hagymával, molnárkába töltve; töltött emeletes bundás kenyér, egg benedict.
Szimpatikus, jó kedélyű hely, szívesen jönnék még ide, feltéve, hogy nincs ekkora tömegnyomor.
Úri Cipő - Kaptafa Budapest - Külső képÚri Cipő - Kaptafa Budapest - Külső képÚri Cipő - Kaptafa Budapest - Külső képÚri Cipő - Kaptafa Budapest - Étel/italÚri Cipő - Kaptafa Budapest - Külső képÚri Cipő - Kaptafa Budapest - Külső képÚri Cipő - Kaptafa Budapest - Külső képÚri Cipő - Kaptafa Budapest - Külső képÚri Cipő - Kaptafa Budapest - Külső képÚri Cipő - Kaptafa Budapest - Külső kép

Úri Cipő - Kaptafa további értékelései

2019.03.01egyedül
Eredeti, hangulatos egység az Akácfa utcában. Vegyes sörök csapon és palackban, értsd nagyipar és minőségi kisüzemi egyaránt, egyszerűbb étkek, amikből nem kóstoltam semmit. A kiszolgálás rendben, az árak is. Valami igen jó IPA sört ittam, amivel maradéktalanul meg voltam elégedve. Tartják a...
Hotel Helikon Keszthely - Ikonikus feltöltődés a Helikonban
Ikonikus feltöltődés a Helikonban