Nagyon hangulatos, nem olcsó hely

Vadász Gastro & Pub BudapestVadász Gastro & Pub Budapest a térképen

2016. szeptemberben, egyedül járt ittÉrtékelt: 2016. október 6.
A John Bull pubok otthonossága, hangulatossága, intimitása mindig is lenyűgözött. Általában nagyon szeretem a pubos imázst, ennek ideáltípusát képviseli a John Bull. Először bő húsz éve voltam itt most újra betértem egy baráti találkozót megelőzően.
Ittam egy pohár sört, DAB-ot, elbeszélgettem a pincérrel, normálisnak tűnt, de azért megpróbált nekem 2000 forint helyett 1000-et visszaadni, amikor néztem nagyot s kezdtem kutatni a táskámban, hogy hol van a kétezresem, akkor úgy tett, mintha tévedés lenne. Persze meglehet, hogy tényleg véletlen volt, de ezek a véletlenek valahogy szinte mindig a vendég kárára történnek.
A sörválaszték lehetne szélesebb, whiskeyből van pár érdekes tétel meglehetősen drágán, pálinkafronton is vannak szép tételeik, mi több a borválaszték is izgalmas.
Kiszolgálás:Átlagos
Hangulat:Kiváló
Vadász Gastro & Pub Budapest - BelsőVadász Gastro & Pub Budapest - Étlap/itallapVadász Gastro & Pub Budapest - BelsőVadász Gastro & Pub Budapest - BelsőVadász Gastro & Pub Budapest - BelsőVadász Gastro & Pub Budapest - BelsőVadász Gastro & Pub Budapest - Belső
Hotel Elixír Mórahalom - 2 éjszakás ajánlat
61.215 Ft / 2 fő / éj-től all inclusive ellátással
Greenfield Hotel Bük, Bükfürd? - Kedvezményes ajánlat félpanzióval
Kedvezményes ajánlat félpanzióval
2026.05.04-ig
Greenfield Hotel Bük, Bükfürd?