Vágóhíd Hús-Hentesáru Pecsenyéző Budapest

3,8
ételbár
Vágóhíd Hús-Hentesáru Pecsenyéző Budapest
Vágóhíd Hús-Hentesáru Pecsenyéző BudapestVágóhíd Hús-Hentesáru Pecsenyéző Budapest

Hotel Kumánia Kisújszállás - Napi árak félpanziós ellátással
Hotel Yacht Siófok - Napi ár félpanzióval
Napi ár félpanzióval
Hotel Yacht Siófok

Vágóhíd Hús-Hentesáru Pecsenyéző Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3367 helyen első értékelőNépszerű író - 2497 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96436 feltöltött kép
2021. december 28.egyedül járt itt
A pandémiás helyzet miatti home office felfedezése volt számomra a "Hentes" a Balzac utcában, majdnem a Westend északi bejáratával szemben. Azzal tisztában voltam, hogy itt működnek évek óta, mert számtalanszor elmentem már előttük, de vagy nem voltak nyitva (hétvégén, estefelé), vagy rohantam, vagy nem voltam éppen éhes.
Vágóhíd Hús-Hentesáru Pecsenyéző Budapest - EgyébVágóhíd Hús-Hentesáru Pecsenyéző Budapest - EgyébVágóhíd Hús-Hentesáru Pecsenyéző Budapest - EgyébVágóhíd Hús-Hentesáru Pecsenyéző Budapest - EgyébVágóhíd Hús-Hentesáru Pecsenyéző Budapest - EgyébVágóhíd Hús-Hentesáru Pecsenyéző Budapest - EgyébVágóhíd Hús-Hentesáru Pecsenyéző Budapest - EgyébVágóhíd Hús-Hentesáru Pecsenyéző Budapest - Egyéb