VAN Bisztró Budapest

Tisza Hotel Szeged - Napi ár reggelivel
Napi ár reggelivel
Tisza Hotel Szeged

VAN Bisztró Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3367 helyen első értékelőNépszerű író - 2497 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96436 feltöltött kép
Kiváló 2023. október 6.barátokkal járt itt
A Lövőház és a Káplár utca sarkán lévő söröző, bisztró, gyakorlatilag itt ér véget a Lövőház utca sétálós, kitelepülős, autómentes szakasza. A VAN korábban szintén egy másik pub volt, a nevére nem emlékszem sajnos már. Nekik is van egy kis teraszuk, mint a legtöbb vendéglátó helynek itt az utcában.
VAN Bisztró Budapest - Külső képVAN Bisztró Budapest - Külső képVAN Bisztró Budapest - Étlap/itallapVAN Bisztró Budapest - Étel/italVAN Bisztró Budapest - Külső képVAN Bisztró Budapest - Külső képVAN Bisztró Budapest - EgyébVAN Bisztró Budapest - Egyéb