Vanilin Cukrászda - Óbuda Budapest

Vanilin Cukrászda - Óbuda Budapest
Vanilin Cukrászda - Óbuda BudapestVanilin Cukrászda - Óbuda Budapest
Vanilin Cukrászda - Óbuda BudapestVanilin Cukrászda - Óbuda Budapest

Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa - Napi ár all inclusive ellátással
Napi ár all inclusive ellátással
2024.12.31-ig
Fried Kastély Hotel Simontornya

Vanilin Cukrászda - Óbuda Budapest vélemények

Gyenge 2018. november 16.egyedül járt itt
Szülinapi torta+jó kívánságok
A rendelt tortáért mentem ma be a Shop Stopban levő üzletbe. Az eladó hölgy az előttem álló vendéggel foglalkozott,én mögötte várakoztam. Az egyik asztalnál egy kutyás hölgy evett,miután befejezte beállt mögém. Kettes számú eladó hölgy kilibbent egy ajtón és megkérdezte a mögöttem álló hölgyet,hogy mit kér.
2015. szeptember 13.egyedül járt itt
A Vanilin cukrászdák 13. kerületi 2 egységét jól ismerjük, rendszeres vásárlók vagyunk, viszont Óbudán viszonylag ritkán járok, így a pénteki bevásárló-túra közben véletlenül botlottam bele a Stop Shopban lévő cukrászdába.
Vanilin Cukrászda - Óbuda Budapest - Külső képVanilin Cukrászda - Óbuda Budapest - Étel/italVanilin Cukrászda - Óbuda Budapest - Étel/italVanilin Cukrászda - Óbuda Budapest - BelsőVanilin Cukrászda - Óbuda Budapest - Étel/italVanilin Cukrászda - Óbuda Budapest - Étel/italVanilin Cukrászda - Óbuda Budapest - Étel/italVanilin Cukrászda - Óbuda Budapest - Étel/italVanilin Cukrászda - Óbuda Budapest - BelsőVanilin Cukrászda - Óbuda Budapest - Étel/ital