Jó
2016. júniusban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2016. szeptember 26.Ajánlom a helyet másoknak is!
Elegáns, felső kategóriás, elsősorban módosabb külföldi turistákra specializálódott étterem a Várban, a Szentháromság tér közelében. Kellemes kiülős terasz, a belső tér rusztikus, vidékies hangulatú, nincs túltolva a magyaros jelleg. Érdekesség, hogy perzsa szőnyeg van a padlón, az ember kicsit fél rálépni, nehogy összekoszolódjon, pedig nem esős időben mentem.
Kényelmes székek. Igényes, minőségi alapanyagok. A rövid étlapon magyaros klasszikus, tipikus fogások és a nemzetközi konyha ütősebb fogásai. Remekül fűszerezett, tartalmas gulyás csészében tálalva, de a marhahúsban akad 1-2 rágósabb cafat (1750 Ft). A Serrano sonka (2700 Ft) házi kenyérrel és 2 féle házi fűszervajjal kiváló minőségű, bár nem túl kreatív fogás.
Az árak Várbeliek, nem az átlagemberek pénztárcájához mértek. Egy 3 fogásos ebéd vagy vacsora ital nélkül sem biztos, hogy kijönne 10.000 Ft-ból.
A kiszolgálás udvarias, kissé távolságtartó.
Milyennek találod ezt az értékelést?
Ételek / Italok:![]()
Kiszolgálás:![]()
Hangulat:![]()
Ár / érték arány:![]()
Tisztaság:![]()
Népszerű szállások a környéken
129.155 Ft / 2 fő / 2 éjtől félpanzióval
28.000 Ft / 2 fő / éjtől reggelivel
105.280 Ft / 2 fő / 2 éjtől félpanzióval