Közepes, de ehhez képest drága cukrászda

Vári Cukrászat BudapestVári Cukrászat Budapest a térképen

Átlagos 2023. februárban járt ittÉrtékelt: 2023. március 24.
Egyetértek az előző értékelővel, bár én a másik "régi" nagynevű Vári Cukrászdát, ami bezárt, csak névről, hírből ismertem. Ez egy átlagos, középszerű, közepes színvonalú, fősodratú cukrászda a XVI. kerület egy kihaltabb részén, egy családi ház alsó szintjén. Jól ismert süteményeket, tortákat kínálnak szolid választékban, átlagos, nem kiugró minőségben. Ízélmény alapján olcsóbb, egyszerűbb alapanyagokkal dolgozhatnak, nem prémium minőség, de ehhez képest erősen túlárazott.
A macaron 470 Ft-os darabáron kifejezetten lehúzás volt. A gyerekeknek vittem 13 db-ot, és őszintén szólva semmivel nem volt jobb, mint amit a L. ABC-ben lehet venni sokkal-sokkal olcsóbban, csak összehasonlításként 1500 Ft a 12 db, azaz kb. harmadáron jön ki. Kínálnak néhány mentes desszertet is, melyeket nyírfacukorral ízesítenek, pl. Lúdláb torta, túrós rétes (1180 Ft), málnatorta (1380 Ft).
A képviselőfánk karamellizált kalappal jobban sikerült, de ez is nagyon drága volt szerintem 1250 Ft-ért.
A mini szilvás papucsból 3 db került 1254 Ft-ba.
Összességében nagyon nem érte meg, közepes minőségért fizettem rengeteget. Sajnálom.
Tipikus 3 pontos hely.
Parkolni gyakorlatilag bárhol lehet, elég kihalt a környék, a bal oldalon még házak sincsenek.
Ételek / Italok:Átlagos
Kiszolgálás:Átlagos
Hangulat:Átlagos
Ár / érték arány:Szörnyű
Vári Cukrászat Budapest - Külső képVári Cukrászat Budapest - Külső képVári Cukrászat Budapest - Étel/italVári Cukrászat Budapest - Étel/italVári Cukrászat Budapest - Étel/italVári Cukrászat Budapest - Étel/italVári Cukrászat Budapest - Étel/italVári Cukrászat Budapest - BelsőVári Cukrászat Budapest - Külső kép

Vári Cukrászat további értékelései

2021.07.14a párjával
Elsődlegesen nagyon fontos megemlíteni, hogy a jelen értékelés tárgyát képező Vári Cukrászat nem keverendő össze az egykor a Szlovák úton üzemelő, alapvetően a fagyijairól elhíresült Vári Cukrászdával (amely jelenleg is ugyanúgy áll bezárva – állítólag felújítás miatt, bár ennyi idő alatt...
Fried Kastély Hotel Simontornya - Legjobb ár
Fried Kastély Hotel Simontornya
Wellness élmények all inclusive ellátással, előfoglalással
Ensana Thermal Aqua Hévíz
Hotel Narád Park Mátraszentimre - Senior pihenés