Villám Étel & Grillbár Budapest
1137 Budapest, Radnóti Miklós u. 2.

Villám Étel & Grillbár Budapest a térképen

Gyöngyös
Mátrafüred
Nagykovácsi

2020. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. október 16.
A legutóbbi látogatásom óta megújult, felfrissült a Villám Grillbár. Kifestettek, logót cseréltek, a pult feletti információs táblát is lecserélték. Összességében sokkal jobban néz ki a hely, már egyáltalán nem retró hatású. Hogy a koronajárvány miatt mennyire csappant meg a forgalmuk, azt nem tudom.

2020. áprilisban, egyedül járt itt
Értékelt: 2020. április 9.
Rendeltem tőlük házhozszállítással. Időben megérkezett az étel. Érintésmentes szállítást kértem. A csomagot a konyhában felbontva, szembesültem azzal, hogy az egyik megrendelt ételből hiányzott a hús, vagyis csak a köretet kaptam meg. Hiába hívtam a vendéglőt, hiába írtam e-mailt a netpincérnek, , indítottam csevegést az oldalon, semmi reakció, , senkit nem tudtam elérni.

2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. május 17.
Kimondottan ajánlott a klasszikus és házias ízek kedvelőinek, de igyekeznek figyelmet fordítani az újabb fajta éttermi trendekre is, így napi szinten kaphatóak glutén és laktózmentes, illetve vegetáriánius fogások is. Külön kiemelendő az étterem dolgozóinak nagyszerű hozzáállása.
Kôszeg
Gyöngyös
Mátrafüred
Nagykovácsi

2016. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. február 14. - 1 látogató hasznosnak vélte
A Westend bejáratával majdnem szemben a Váci út egyik mellékutcájában, az éveken át sikeresen üzemelő Faloda helyén működik a Villám Étel- és Grillbár. Mint kiderült, az alkalmazottak nagy része, a berendezés és a koncepció is maradt (klasszikus, magyaros ízek, méretes adagok, korrekt árak, kifejezetten kedvező napi menük), csak egy kis vérfrissítésen esett át a hely.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Attila Hotel & Restaurant
2 nap/1 éjszaka 4.961 - 6.201,- Ft/fő/éj között: önellátással
2020.10.21. - 2021.02.28.
Monastery Boutique Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 10.868 - 31.452,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.21. - 2021.12.26.
Royal Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 9.959 - 31.041,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, internettel
2019.01.04. - 2021.12.23.
Baross City Hotel
2 nap/1 éjszaka 6.471 - 11.535,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.08.14. - 2022.09.27.

Szállodák Budapesten és környékén
City Hotel Unió  Budapest
Libra Hotel Budapest
Abacus Business & Wellness Hotel Budapest
Adventi ajánlat (min. 2 éj)
Romantikus kikapcsolódás (min. 2 éj)
Őszi szünet (min. 2 éj)

Villám Étel & Grillbár BudapestX