Jó kis borozó

VinoPiano - Bartók Béla út BudapestVinoPiano - Bartók Béla út Budapest a térképen

2015. júniusban, barátokkal járt ittÉrtékelt: 2015. június 1.
Szeretjük a kézműves borozókat, pontosabban a valódi kézműves pincészetek által forgalomba hozott nemes nedűkre specializálódott borozókat. A Vinopianora két hete lettem figyelmes késő este, midőn egy jóbarátommal elsétáltunk a Móricz Zsigmond körtértől az Operáig. Utunk elején járva néztük, hogy mi ez a nagy tumultus éjféltájt. Mivel aznap már kellő mennyiségű etanolt magukhoz vettünk mindenféle formában, nem álltunk meg, de megjegyeztem a helyet ahová a minap sikerült betérni.
Igen jó borokat adnak korrekt áron, sajnos másfél decire kimérve. Az egy deci is sok, ha valaki ismerkedni akar a borokkal, nemhogy a másfél. Igaz, nem kérdeztünk rá, hogy mi van akkor, ha fél decit kérünk vagy annál kevesebbet. Ittunk egy Toronyi és egy Hujber bort, mindkettő korrekt volt. Tartanak Kertész, Linbrunn és Losonci borokat is. Jó kis hely ez, megyünk még. Az ételrovat pontozása a borokról szól.
VinoPiano - Bartók Béla út Budapest - BelsőVinoPiano - Bartók Béla út Budapest - Étel/italVinoPiano - Bartók Béla út Budapest - Étel/ital
Hotel Belenus Zalakaros - Belenusi pihenés félpanzióval
Belenusi pihenés félpanzióval