Albánok Vizafogón

Viza Pékség BudapestViza Pékség Budapest a térképen

Átlagos 2023. márciusban járt ittÉrtékelt: 2023. március 29.
Meglepő módon ez is egy albán pékség, bár a portál alapján nem erre számítottam. Az ugyanis elég modern betűtípust alkalmaz, fekete-narancs-fekete színvilágú a bejárat és annak keretezése. Belépve a pultra pillantva már egyértelmű volt, hogy itt is egy szokványos albán pékséggel, annak már mindenütt százszor látott árukészletével van dolgunk. Mivel az üzlet elég kicsi vagy talán a hétvége miatt, minden esetre pénteken délután már elég gyér volt a kínálat. Amit még esetleg gondoltam volna, hogy érdemes megvenni, az nem volt, gondolok itt az almás pitére vagy Raffaello óriás kókuszgolyóra, ami a hozzánk közelebbi albán pékségben mindig szokott lenni. Zsemléből volt még rozsos, így abból vettem 2 db-ot (140 Ft/db), valamint fonott kalácsból egy olyan változatot, ami kakaós és sima fonatból állt. Összesen ezekért fizettem 730 Ft-ot. Minden friss volt, a zsemle átlagosnál jóval nagyobb méretű, de minőségre olyan, amilyen.
A kalács az korrekt volt, pillanatok alatt el is fogyott otthon, bár nem is volt nagy méretű, saccra csak kb. 30 dekás lehetett.
Ételek / Italok:Átlagos
Kiszolgálás:Átlagos
Hangulat:Átlagos
Viza Pékség Budapest - Külső képViza Pékség Budapest - Külső képViza Pékség Budapest - Belső
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő - Nyugdíjas pihenés
Nyugdíjas pihenés