DEndre: Remek ételek, kitűnő sörök, túl hangos, de jó zene - Vokál Rock Bistro Budapest

Vokál Rock Bistro Budapest értékelése

Remek ételek, kitűnő sörök, túl hangos, de jó zene

2020. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 23. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
A Vokál Rock bisztró egyedi hely, annyi biztos. Baráti körömben, mely nem véletlenül rockrajongókból áll. főként nagy lelkesedést váltott ki a debütálása, egészen addig amíg meg nem tudták, hogy a tulajdonos olyan pólóban feszített valami fotózáson, mely a helyi templom felégetésére buzdított.
Ettől persze az én lelkesedésem is lohadt, de nem annyira, hogy ne látogassam meg a helyet, ahol egykor a Bölcső sörbár működött, majd jött egy belga sörös próbálkozás, valami furcsa néven, akkor is benéztem, s most meg a Vokál, mely egyből be is került a Magyarország TOP 100-ba a Dining Guide szerkesztői szerint.
Volt alkalmam két mondatot váltani a séffel, tény, hogy azok az éttermek melyeket megemlített, mint korábbi munkahelyeit, az élbolyba tartoznak.
S itt is jót alakít.
Rendeltünk ragacsos csirkeszárnyat (1650), marhatatárt (2200) továbbá túrógombócot (1500). Hozzá a Hoptop főzdétől egy pohár (2 dl) Metallipa sört (700 ft) meg a Horizonttól is valami IPA jellegűt (2 dl 650 ft). Mindezek után pedig egy korsó Carlsberget, mert szomjasak lettünk (4 dl 650 ft). Ételeink kiválóak voltak, a sörök is hozták az elvárt formát.
Jó élmény volt ez összességében, bár a messze túl hangosra kapcsolt zene akadályozta a beszélgetést. 4,5 pont, kerekítsünk felfelé

Ételek / Italok: Kiváló
Kiszolgálás: Kiváló
Hangulat:

Szeretnéd követni DEndre felhasználót?    Igen

1111 Budapest
Lágymányosi u. 19.

2020. október 21.
Már két alkalommal jártunk a Vokálban, és szerintem esélyes, hogy megyünk a jövőben is. Első alkalommal délután néztünk be, még egész jó idő volt, így a teraszon és a benti, azaz lenti részben is üldögéltünk. Részben szuterénben került kialakításra a bisztró, amely korábban kézműves burgerezőként...