Négyes, megszorításokkal

Vudíz Étterem BudapestVudíz Étterem Budapest a térképen

2021. novemberben, egyedül járt ittÉrtékelt: 2021. november 4.
Szóval, ez a négyes nem olyan négyes. Mindent a saját kategóriájához kell viszonyítani. Ez például egy hangsúlyozottan retró kifőzés, egy piac melletti önkiszolgáló étkezde, de semmiképen nem egy versenypálya egy bevárosi elegáns éterem négyesével. Pusztult szocreál, lakótelepi beton környezetben, a Bikás park sarkánál, a piac felett. Viszont folyamatosan prosperál, iskola után a diákok, munka közben a környéken dolgozók delelője. Viszonylag sokfélét lehet kapni, menü is van, én a'la carte rendeltem a falról, rántott csirkemájat krumplival, uborkával, üdítővel, és az egészért nem fizettem összesen 2000 forintot! Abszolút ajánlott, a fentiek tudomásulvételével. Nem a legtisztább hely, úgy láttam, a vendégek cserélődésével nem törlik az asztalt, de nem is piszkos. Mondjuk, hogy visszafogott elvárásoknak igazán megfelel. Alatta van egy cukrászda, ott folytathatod az ebédet, ha kedved van hozzá.
Kiszolgálás:Átlagos
Hangulat:Átlagos
Ár / érték arány:Kiváló
Tisztaság:Átlagos
Vudíz Étterem Budapest - Külső képVudíz Étterem Budapest - EgyébVudíz Étterem Budapest - EgyébVudíz Étterem Budapest - EgyébVudíz Étterem Budapest - BelsőVudíz Étterem Budapest - BelsőVudíz Étterem Budapest - Étel/ital
Hotel Aquarell Cegléd - Legjobb ár
Hotel Aquarell Cegléd
Fried Kastély Hotel Simontornya - Legjobb ár
Fried Kastély Hotel Simontornya
Senior csomag nyugdíjas igazolvánnyal rendelkezők részére
Silver Hotel Hajdúszoboszló