Wang Mester Kínai Konyhája in Budapest

Cardoner Hotel Pilisszentkereszt

Wang Mester Kínai Konyhája in Budapest vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2019. november 1.a párjával járt itt
Nagyon jó kis étterem. Nagyon jó volt a kiszolgálás, isteni finom és igazi Kinai ételeket ettünk. A mennyiséggel és a minőséggel sem volt semmi probléma, sőt még sok is volt.
Sajnáltam, hogy itt sem lehetett kapni eredeti gőzgombócot. Nagyon jól éreztük magunkat, csak egy kicsit a zenét hiányoltam. Valamint a látványkonyha egy kicsit gyengécske volt.
Átlagos 2014. május 18. járt itt
Szép előadás, jó kommunikáció, magas hozzáadott médiatartalom. Emellett számomra gyenge minőségű ételek, s kevés valós érték. Lehet, hogy én ettem más kínai konyhát NY-ban, Londonban és Szöulban, de nekem az itt felszolgált ételek nem elevenítették fel az ott érzékelt finom ízeket. Sőt. Sajnos, mert szerettem volna nem csak jól érezni magam, de jót is enni.