Totty
Országjáró - 11 városban járt már1 évnyi aktív tagság

Totty adatlapja

Ilyen vagyok
Ár-érték figyelő  •  Táplálkozástudatos  •  Nyugalomra és csendre vágyó  •  Húsimádó  •  Akció-figyelő  •  Gyermekkel utazó  •  Nagyétkű  •  Aktívan pihenő  •  Wellness-mániás  •  Vízimádó
Regisztráció2015.02.10
Utoljára itt2024.03.05

2017. augusztus 15.gyerekekkel járt itt
Az első nyaralásunk volt a két gyerekünkkel. A szálloda elhelyezkedése majdnem tökéletes, mert kb 50 méterre van a Balatontól. Az első benyomásunk eléggé furára sikerült. A recepciós megkérdezte tőlünk, hogy ki tudjuk most fizetni a szállást? ! Ez egy kicsit meglepett minket, mert nem nagyon láttunk ilyet. A szoba kiváló volt.
Kiváló 2015. február 10.gyerekekkel járt itt
Az étterem kiváló. A pincérek és a hely nagyon jó volt. A pincér nagyon segítőkész volt, mert kis gyerekkel voltunk. De mindent megoldott. Az egyik étel a fatányéros volt ami tényleg nagyon finom volt, kár hogy nem fatányéron szolgálnák fel. A másik étel egy kicsit félresikerült, mert a kacsamell túl volt sütve.
Kiváló 2015. augusztus 13.gyerekekkel járt itt
Amikor először mentem ebbe az étterembe, azt hittem, hogy egy kocsmajellegű beülős PUB. Amikor már leültünk és elkezdtünk rendelni az étlapról már máshogy gondoltam. Igazi magyaros ételek és igazi magyaros mennyiség. Ebben az étteremben találtam meg az ország egyik legfinomabb hagymalevesét cipóban amit ők sütnek.