Sushi kaland

Wasabi Running Sushi & Wok Restaurant - MOM Park BudapestWasabi Running Sushi & Wok Restaurant - MOM Park Budapest a térképen

2012. decemberben, barátokkal járt ittÉrtékelt: 2013. április 5.
Aki először jár ehhez hasonló étteremben, annak mindenképp el fog állni a lélegzete. Nagyszerűen kialakított vendégtér. Kényelmesen hozzá lehet férni a futószalagon érkező ételekhez. Mindenki megtalálhatja a számára ízletes fogásokat, hiszen nagyon bő a kínálat. Vannak a jól megszokott sushik (lazacos, rákos, zöldséges), saláták, desszertek és egzotikus gyümölcsök.

Úgy gondolom, hogy a felszolgálással is minden rendben van. Aki minket szolgált ki, segítőkészen elmagyarázta, hogy hogyan kell használni a pálcikákat és egyéb ötleteket is adott az étkezéssel kapcsolatosan. Az árak picit borsosnak tűnnek(főleg a hétvégi), bár ha belegondolok, hogy 1-2 étel milyen speciális alapanyagot igényel, így talán nagy nehezen elfogadom a dolgot. Az ital nincs benne az árban, ezt jó fejben tartani.

Főleg pozitív élményekkel hagytuk el az éttermet, ajánlani tudom mindenkinek, aki különlegességre vágyik, vagy csak szimplán a távol-keleti konyha híva.

Wasabi Running Sushi & Wok Restaurant - MOM Park további értékelései

2022.02.06a párjával
Nagyon kedves és gyors volt a kiszolgálás. (Klaudia) Remek ital és előétel ajánlatai voltak. Folyamatosan érdeklődött, hogy megvan-e mindenünk. A recepciós (Mónika) is szuper kedves volt. A foglalásnál elfelejtettem jelezni, hogy hova szeretnénk ülni. De ő egy perc alatt megoldotta a kedvünkért....
2021.09.12barátokkal
Sosem voltam még ilyen egzotikus étteremben, minden nagyon finom volt, sokmindent kipróbáltunk. A felszolgáló kicsit szeleburdi volt, de kedves. Mindenképpen visszatérünk
2021.09.09üzleti partnerrel
Nagyon finom volt minden, odafigyelt ránk a felszolgáló, Claudia, kedves és udvarias volt. Az ételek finomak, a választék nagy.
Danubius Hotel Annabella Balatonfüred - Hajókázás a Balatonon
Hajókázás a Balatonon