Wasabi Running Sushi & Wok Restaurant - MOM Park Budapest

4,3
étterem, gyorsétterem, önkiszolgáló, all inclusive
Wasabi Running Sushi & Wok Restaurant - MOM Park Budapest
Wasabi Running Sushi & Wok Restaurant - MOM Park BudapestWasabi Running Sushi & Wok Restaurant - MOM Park Budapest

Colosseum Wellness Hotel Mórahalom - Kedvezményes ár félpanzióval
Napi árak reggelivel
Centrooms Hotel Eger

Wasabi Running Sushi & Wok Restaurant - MOM Park Budapest vélemények

Kiváló 2022. február 6.a párjával járt itt
Nagyon kedves és gyors volt a kiszolgálás. (Klaudia) Remek ital és előétel ajánlatai voltak. Folyamatosan érdeklődött, hogy megvan-e mindenünk. A recepciós (Mónika) is szuper kedves volt. A foglalásnál elfelejtettem jelezni, hogy hova szeretnénk ülni. De ő egy perc alatt megoldotta a kedvünkért. Gratula mindenkinek!
Nem először voltunk, és nem is utoljára.
Kiváló 2021. szeptember 12.barátokkal járt itt
Sosem voltam még ilyen egzotikus étteremben, minden nagyon finom volt, sokmindent kipróbáltunk. A felszolgáló kicsit szeleburdi volt, de kedves. Mindenképpen visszatérünk
Wasabi Running Sushi & Wok Restaurant - MOM Park Budapest - EgyébWasabi Running Sushi & Wok Restaurant - MOM Park Budapest - EgyébWasabi Running Sushi & Wok Restaurant - MOM Park Budapest - EgyébWasabi Running Sushi & Wok Restaurant - MOM Park Budapest - EgyébWasabi Running Sushi & Wok Restaurant - MOM Park Budapest - EgyébWasabi Running Sushi & Wok Restaurant - MOM Park Budapest - EgyébWasabi Running Sushi & Wok Restaurant - MOM Park Budapest - Egyéb
Kiváló 2021. szeptember 9., üzleti partnerrel járt itt
Nagyon finom volt minden, odafigyelt ránk a felszolgáló, Claudia, kedves és udvarias volt. Az ételek finomak, a választék nagy.
Kiváló 2021. szeptember 4.családjával járt itt
Nagyon jót ettünk itt, remek családi program! Nagyon kedves és aranyos pincérünk volt (Barna) és biztosan jövünk még! Mindenki biztosan megtalálja a kedvenceit majd a szallagon!
Wasabi Running Sushi & Wok Restaurant - MOM Park Budapest - Egyéb
2017. április 16.gyerekekkel járt itt
A Podmaniczky úti Wasabiban több alkalommal jártunk a férjemmel, de az utóbbi időben nem volt alkalmunk menni, de tervezzük, akár a gyerekekkel együtt is. Azt azért megjegyzem, hogy az árak jócskán megemelkedtek náluk, főleg a hétvégi running sushi ára. A MOM Sportcsarnokban jártunk a gyerekekkel ásványbörzén, és utána a MOM Parkban ettünk.
Wasabi Running Sushi & Wok Restaurant - MOM Park Budapest - Étel/italWasabi Running Sushi & Wok Restaurant - MOM Park Budapest - Étel/italWasabi Running Sushi & Wok Restaurant - MOM Park Budapest - Étel/italWasabi Running Sushi & Wok Restaurant - MOM Park Budapest - Étel/italWasabi Running Sushi & Wok Restaurant - MOM Park Budapest - Étel/italWasabi Running Sushi & Wok Restaurant - MOM Park Budapest - Étel/italWasabi Running Sushi & Wok Restaurant - MOM Park Budapest - Étel/italWasabi Running Sushi & Wok Restaurant - MOM Park Budapest - Étel/italWasabi Running Sushi & Wok Restaurant - MOM Park Budapest - Étel/italWasabi Running Sushi & Wok Restaurant - MOM Park Budapest - Étel/italWasabi Running Sushi & Wok Restaurant - MOM Park Budapest - Étel/italWasabi Running Sushi & Wok Restaurant - MOM Park Budapest - BelsőWasabi Running Sushi & Wok Restaurant - MOM Park Budapest - BelsőWasabi Running Sushi & Wok Restaurant - MOM Park Budapest - BelsőWasabi Running Sushi & Wok Restaurant - MOM Park Budapest - Étel/italWasabi Running Sushi & Wok Restaurant - MOM Park Budapest - Étel/italWasabi Running Sushi & Wok Restaurant - MOM Park Budapest - Étel/italWasabi Running Sushi & Wok Restaurant - MOM Park Budapest - Étel/italWasabi Running Sushi & Wok Restaurant - MOM Park Budapest - Étlap/itallapWasabi Running Sushi & Wok Restaurant - MOM Park Budapest - Étlap/itallapWasabi Running Sushi & Wok Restaurant - MOM Park Budapest - Étlap/itallapWasabi Running Sushi & Wok Restaurant - MOM Park Budapest - Étlap/itallapWasabi Running Sushi & Wok Restaurant - MOM Park Budapest - Belső
2014. január 26.családjával járt itt
Hááát, nem az én ízvilágom. Bár nagyon felkapott hely, viszonylag kedves volt a pincérlány, mégsem hagyott bennem igazán kellemes emléket. Csirkés-rákos tésztát ettem, az nagyon ízlett, de a sushi nem. Ez még nem is lenne probléma ( a családom egyébként szereti), mert a wok ételeket is lehet választani.
2013. április 5.barátokkal járt itt
Aki először jár ehhez hasonló étteremben, annak mindenképp el fog állni a lélegzete. Nagyszerűen kialakított vendégtér. Kényelmesen hozzá lehet férni a futószalagon érkező ételekhez. Mindenki megtalálhatja a számára ízletes fogásokat, hiszen nagyon bő a kínálat. Vannak a jól megszokott sushik (lazacos, rákos, zöldséges), saláták, desszertek és egzotikus gyümölcsök.
2013. március 22. járt itt
Az ebédmenü kiváló minőségű, 3 fogásos, keleti(es) ihletésű ételsorból áll, mellé zöld teát kínálnak. A kiszolgálás gyors, mindazonáltal a felszolgálók meglehetősen modorosak.

A futószalagos sushi ebédet vagy vacsorát nem kimondottan ajánlom, mert bár korlátlan mennyiség fogyasztható, azok frissessége sokszor megkérdőjelezhető, a sushi pedig gyakran nélkülözi a halat a rizs mellett.