Kellemes, csendes, jó kiszolgálás.

Wasabi Running Sushi & Wok Restaurant - MOM Park BudapestWasabi Running Sushi & Wok Restaurant - MOM Park Budapest a térképen

Kiváló 2021. szeptemberben, üzleti partnerrel járt ittÉrtékelt: 2021. szeptember 9.
Nagyon finom volt minden, odafigyelt ránk a felszolgáló, Claudia, kedves és udvarias volt. Az ételek finomak, a választék nagy.
Hangulat:Kiváló
Ár / érték arány:Kiváló

Wasabi Running Sushi & Wok Restaurant - MOM Park további értékelései

2022.02.06a párjával
Nagyon kedves és gyors volt a kiszolgálás. (Klaudia) Remek ital és előétel ajánlatai voltak. Folyamatosan érdeklődött, hogy megvan-e mindenünk. A recepciós (Mónika) is szuper kedves volt. A foglalásnál elfelejtettem jelezni, hogy hova szeretnénk ülni. De ő egy perc alatt megoldotta a kedvünkért....
2021.09.12barátokkal
Sosem voltam még ilyen egzotikus étteremben, minden nagyon finom volt, sokmindent kipróbáltunk. A felszolgáló kicsit szeleburdi volt, de kedves. Mindenképpen visszatérünk
2021.09.04családjával
Nagyon jót ettünk itt, remek családi program! Nagyon kedves és aranyos pincérünk volt (Barna) és biztosan jövünk még! Mindenki biztosan megtalálja a kedvenceit majd a szallagon!
Sokoró Fogadó Sokorópátka - Napi árak félpanziós ellátással
2024.12.31-ig