3 macska vár

Whiskers Cat Pub BudapestWhiskers Cat Pub Budapest a térképen

2017. augusztusban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2017. augusztus 3.
A pesti macskás helyek közül már jártam kettőben korábban, no, nem a gasztronómiai élvezetek miatt, hanem kifejezetten a cicák jelentették számomra a vonzerőt; most a Semmelweis utcai Whiskersbe is elnéztem. Itt úgy alakították ki a belső teret, hogy aki nem akar a macskákkal érintkezni, az a földszinten ülhet le, ami olyan, mint bármelyik másik kávézó vagy bár, a cicák pedig a galériaszinten találhatóak, itt az ajtót mindig kérik zárva tartani. Furcsálltam, hogy nem hívták fel arra a figyelmet, hogy aki a cicákhoz be szeretne menni, az előtte mosson kezet, én mondjuk megtettem ezt figyelmeztetés nélkül is.
Jelenleg 3 cicájuk van, a korábbi 4 közül egyet örökbe fogadtak, de hamarosan érkezik egy újabb cica a csapatba. Mindegyik befogadott cica. 2 házimacska, egy vörös és egy szürke cirmos, valamint egy keleti szfinx típusú van, akikről a falon rövid bemutató leírást olvashatunk. A cicák nagyon szelídek, bújósak, dorombolnak. Sok kényelmes pihenő- és játszóhelyet alakítottak ki nekik, de ők leginkább a padlón vagy valamelyik széken pihennek, de szívesen beugranak az emberek ölébe is egy kis simogatásért.
Az ital- és ételkínálat elég széles, bár annyira nem tanulmányoztam át az ital- és étlapot. A gyömbér, amit elsőre kértem elfogyott, így egy limonádé mellett döntöttem (490 Ft/ 3dl), ami házi készítésű, kissé túlcukrozott volt. Tartanak kézműves söröket az Etyeki Sörmanufaktúrától, Rizmajertől és a Legendától, pizzát és paninit, néhány bort, pl. Sauska furmintot, Göncöl furmintot, alkoholos és mentes koktélokat.
A dekoráció elég macskásra sikeredett, a legnagyobb falfelületet cicás festmények díszítik. A pultos hölgytől megtudtam, hogy a közeli Révay közbeli Cat Café is hozzájuk tartozik, ott most 11 cica van. Viszont ott sokkal több a vendég is, forgalmasabb, nem olyan nyugis.
Ételek / Italok:Átlagos
Hangulat:Kiváló
Tisztaság:Átlagos
Whiskers Cat Pub Budapest - Külső képWhiskers Cat Pub Budapest - MosdóWhiskers Cat Pub Budapest - BelsőWhiskers Cat Pub Budapest - BelsőWhiskers Cat Pub Budapest - BelsőWhiskers Cat Pub Budapest - BelsőWhiskers Cat Pub Budapest - EgyébWhiskers Cat Pub Budapest - BelsőWhiskers Cat Pub Budapest - BelsőWhiskers Cat Pub Budapest - BelsőWhiskers Cat Pub Budapest - BelsőWhiskers Cat Pub Budapest - Étel/italWhiskers Cat Pub Budapest - BelsőWhiskers Cat Pub Budapest - BelsőWhiskers Cat Pub Budapest - Étlap/itallapWhiskers Cat Pub Budapest - Étlap/itallapWhiskers Cat Pub Budapest - Étlap/itallapWhiskers Cat Pub Budapest - Étlap/itallapWhiskers Cat Pub Budapest - BelsőWhiskers Cat Pub Budapest - BelsőWhiskers Cat Pub Budapest - BelsőWhiskers Cat Pub Budapest - Külső képWhiskers Cat Pub Budapest - Külső képWhiskers Cat Pub Budapest - BelsőWhiskers Cat Pub Budapest - Külső képWhiskers Cat Pub Budapest - Külső képWhiskers Cat Pub Budapest - Belső

Whiskers Cat Pub további értékelései

2017.06.08barátokkal
A kiszolgálás gyors, a felszolgálók kedvesek, mosolygósak. A cicák aranyosak. A hely hangulatos.
2017.02.19barátokkal
Személy szerint nem vagyok egy nagy macskás, de az egyik barátom oda van értük, ezért elrángatott a helyre, hogy macskák társaságában sörözhessünk. Kíváncsi voltam, hogyan ötvözi a hely az alkoholfogyasztást és a macskaszeretet egyben. Nem vitás, hogy a helynek van egy egyedi hangulata, viszont...
2016.08.28egyedül
A Cat Pubba a nyitás estéjén látogattam el miután véget ért a Magyarok Világkongresszusának a szomszédban levő székházban megtartott aznapi programja. Az üzemeltető társaság abszolút amatőr, azt sem tudják, hogy hűteni kell a bort, a polcról vették volna le a kb 25-26 fokos gasztro-kiszerelésű...
Világos Hotel Balatonvilágos - Nyári csobbanás Balatonvilágoson
Nyári csobbanás Balatonvilágoson