Jó kis bár a Belgrád rakparton

Why Not Café & Bar BudapestWhy Not Café & Bar Budapest a térképen

2016. januárban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2016. január 16.
A déli ebédpartnerem megérkezéséig volt tegnap még fél órám, így aztán beültem az első kávézóba, melynek neve az, hogy “Why not?”.
Mondtam is a kislánynak, aki a pultban állt, hogy talál a név. Miért is ne menjek be?
Mivel volánnál ültem, teát kértem.
Tartanak néhány prémium teát is, én inkább kamillát választottam mézzel és citrommal. Vannak egész jó pálinkáik, Szicsek és Zsindelyes, a borválaszték is egész jó, az árak rendben vannak.
A zene kissé kommersz, de az egyvelegben volt olyasmi is, ami közelebb áll az ízlésemhez. A Bergendynek a “Ma lesz a holnap tegnapja” című dalát Demjén vélhetőleg felénekelte még egyszer, legalábbis én nem arra változatra emlékszem, amelyet itt hallgattam, viszont az énekes kiléte felől nem volt kétségem.
A beltér nem rossz, nagyon szerethetik a "Keresztapa" című filmet, mert a mosdóba is jutott egy kép Marlon Brando-ról. (Meg a beltérbe is, pont az asztalom fölé.) Tény, hogy ez volt a legemlékezetesebb alakítása.
Szép kövér 4 pont a Why not kávézó.
Why Not Café & Bar Budapest - Étel/italWhy Not Café & Bar Budapest - BelsőWhy Not Café & Bar Budapest - BelsőWhy Not Café & Bar Budapest - Mosdó

Why Not Café & Bar további értékelései

2017.09.03egyedül
A Belgrád rakparton többször elsétáltam már előttük, láttam, hogy késő éjjel is nyitva tartanak. Az elhelyezkedés nagyon jó, elég sok külföldi turista is megfordul errefelé. Esténként zenés rendezvények, tematikus estek, karaoke bár szórakoztatja a nagyérdeműt, leginkább a 80-as, 90-es évek...
Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk - Napi ár félpanzióval
Napi ár félpanzióval