Wu Zhou Restaurant Budapest

Holiday Resorts Balatonszárszó
Granada Hotel Kecskemét - Granada Élmények
Granada Élmények
Granada Hotel Kecskemét
Wellness élmények all inclusive ellátással, előfoglalással
Ensana Thermal Aqua Hévíz

Wu Zhou Restaurant Budapest vélemények

2021. március 8.barátokkal járt itt
A Wu Zhou étteremben olyan zsánerű különlegességekre számítottunk, mint amiket ettünk Wang mester éttermeibe. Nos, ezeket nem leltük az étlapon. Kértünk tavaszi tekercset, nagy adag korrektül megsütött készterméket kaptunk, mirelitből, ez mi tagadás, csalódás volt. A rákfarok rántva is mirelitnek tűnt, de az legalább a műfajon belül egy sikerültebb termék.
Wu Zhou Restaurant Budapest - BelsőWu Zhou Restaurant Budapest - Étel/italWu Zhou Restaurant Budapest - Étel/italWu Zhou Restaurant Budapest - Étel/italWu Zhou Restaurant Budapest - Étel/italWu Zhou Restaurant Budapest - Étel/italWu Zhou Restaurant Budapest - Étel/italWu Zhou Restaurant Budapest - Étel/italWu Zhou Restaurant Budapest - Étel/italWu Zhou Restaurant Budapest - Belső