Ilyen egy igazi kínai kifőzde

Hagyományos Kínai Étterem - Monori Center BudapestHagyományos Kínai Étterem - Monori Center Budapest a térképen

2018. szeptemberben, egyedül járt ittÉrtékelt: 2019. április 14.
Budapest kínai negyedébe, a 10. kerületi Monori Centerbe érdemes ellátogatni, egy egészen különös, másik világba csöppen itt az ember. Vannak kifejezetten elegáns, drága éttermek is, de akadnak ilyen egyszerű kifőzdék is, ahol leginkább a kínaiak esznek. Nem meglepő módon alig van magyarul (vagy angolul) információ, az étlap, az ételkiírások is kínaiul szerepelnek.
Nagyon egyszerű, menza jellegű berendezés. És egyáltalán nem azok a kínai ételek, amelyeket nekünk, magyaroknak gyártanak le a kínaiak a városszerte minden sarkon lévő gyorséttermekben, hanem azok, amelyeket ők szokták enni. Van vagy 10 féle menü 1500 Ft-ért, amely 4 fogásból áll. Valamilyen hús - én sült kacsát választottam -, az elmaradhatatlan adag rizs, vegyes zöldsaláta és kínai omlett. Természetesen pálcikával.
Nekem bejött.
A személyzetnek volt olyan tagja, aki egyáltalán nem tudott magyarul, még a kulcsszavakat sem.
Kiszolgálás:Átlagos
Hangulat:Átlagos
Ár / érték arány:Kiváló
Tisztaság:Átlagos
Hagyományos Kínai Étterem - Monori Center Budapest - Külső képHagyományos Kínai Étterem - Monori Center Budapest - Külső képHagyományos Kínai Étterem - Monori Center Budapest - Étlap/itallapHagyományos Kínai Étterem - Monori Center Budapest - Étlap/itallapHagyományos Kínai Étterem - Monori Center Budapest - Étlap/itallapHagyományos Kínai Étterem - Monori Center Budapest - Étel/italHagyományos Kínai Étterem - Monori Center Budapest - Étel/italHagyományos Kínai Étterem - Monori Center Budapest - BelsőHagyományos Kínai Étterem - Monori Center Budapest - Étel/italHagyományos Kínai Étterem - Monori Center Budapest - BelsőHagyományos Kínai Étterem - Monori Center Budapest - Étel/italHagyományos Kínai Étterem - Monori Center Budapest - Étel/italHagyományos Kínai Étterem - Monori Center Budapest - Étel/italHagyományos Kínai Étterem - Monori Center Budapest - Étel/italHagyományos Kínai Étterem - Monori Center Budapest - BelsőHagyományos Kínai Étterem - Monori Center Budapest - Étel/ital
Hotel Elixír Mórahalom - 2 éjszakás ajánlat
2 éjszakás ajánlat