Tegyünk valami zöldet minden tányérra

Yolo Food Bistro - Árkád BudapestYolo Food Bistro - Árkád Budapest a térképen

Átlagos 2020. februárban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2020. október 19.
Az Árkád Üzletház felső szintjén lévő újabb éttermes szigeten szinte minden helyet végig teszteltem, a Yolo sem maradt ki a sorból. Ők egészséges, mentes ételeket kínálnak, ami most eléggé trendi koncepciónak számít. Ugyanakkor nekem azért volt némi fenntartásom, mert igaz, hogy az édesburgonya egészségesebb(nek mondott), mint a sült krumpli, de azért lássuk be, ha azt is olajban sütik, akkor egy kicsit kilóg a lóláb. Hasonlóképpen igaz ez a csirkefalatokra is. A csirkemell önmagában igazán kímélő, diétás húsféle, de prézli panírban és olajban sütve ez már nem állja meg a helyét.
Mivel én aznap már mindent megtettem a fogyókúra ellen, így nem zavartak ezek a felvetések, és csirkefalatokat kértem édesburgonyával (1490 Ft), ez egyébként egy gyerekmenü volt, de nekem bőségesen elegendő mennyiségnek bizonyult. A díszítés az ételekre ráhelyezett 2 szál fonnyadt borsószár volt, ezt nem igazán tudtam értelmezni.
Tetszett, hogy volt egy kis játszósarok a gyerekeknek kis konyhával, és az is jó, hogy vannak saját szeparált ülőhelyeik a pultnál.
A normál főételek ára 2500 Ft környékén alakul, szerintem összességében egy kicsit túlárazott a hely.
Az áfonyás fehércsokis mascarponés pohárkrém (950 Ft) nagyon jól nézett ki, ez édesítőszerrel készül cukor helyett.
A rendelés a pultnál történik, aztán jeleznek, ha elkészül az étel.
Nagyon nem voltam elégedett, mert olajos, túlkészült volt minden, szakácstudomány szempontból pedig ez az az étel, amit még egy kezdő háziasszony is bármikor elkészít otthon és sajnos nem biztos, hogy rosszabban. A kiszolgálás személytelen volt.
Összességében átlagos, nem emlékezetes hely, de egynek elment.
Ételek / Italok:Átlagos
Kiszolgálás:Átlagos
Hangulat:Átlagos
Yolo Food Bistro - Árkád Budapest - Étlap/itallapYolo Food Bistro - Árkád Budapest - Étlap/itallapYolo Food Bistro - Árkád Budapest - BelsőYolo Food Bistro - Árkád Budapest - Étlap/itallapYolo Food Bistro - Árkád Budapest - Étel/italYolo Food Bistro - Árkád Budapest - Étlap/itallapYolo Food Bistro - Árkád Budapest - Étlap/itallapYolo Food Bistro - Árkád Budapest - Étel/italYolo Food Bistro - Árkád Budapest - BelsőYolo Food Bistro - Árkád Budapest - BelsőYolo Food Bistro - Árkád Budapest - EgyébYolo Food Bistro - Árkád Budapest - Egyéb
Világos Hotel Balatonvilágos - Kihagyhatatlan ajánlat Balatonvilágoson
Kihagyhatatlan ajánlat Balatonvilágoson