Sushi és poké bowl megmenthető

Yukino Sushi BudapestYukino Sushi Budapest a térképen

2022. júliusban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2022. július 12.
Korábbi sushi bisztró helyén nyitott meg új néven, új tulajdonossal a Yukino Újlipótvárosban a Pozsonyi úton, akik egy kicsit ezt a korábbi vonalat viszik tovább, de van új elem is. Tehát továbbra is van sushi, leginkább boxok formájában, de újdonságként megjelentek a poké bowl-ok, melyek hasonló friss, egészséges összetevőkből állnak, és Hawaii-on népszerű egytálétel. Főtt rizs alapon friss zöldségek, hús/hal/tofu kerülhet rá. Én az ételmentő Munch alkalmazáson keresztül vásároltam náluk az ételt, ami azt jelenti, hogy záróra előtt a megmaradt készletet kiárusítják kedvezményes áron, viszont meglepetés, hogy pontosan milyen ételt fog kapni az ember. Így az egyébként 3000 Ft-os bowlt én féláron, 1500 Ft-ért kaptam meg, ami így eléggé megérte az árát. A normál árat azért drágállom, mert ezzel az étellel önmagában amúgy szerintem nem lehet jóllakni.
Nekem véletlenül a halas-rákos verzió jutott, amiben a rizs alapon (ez töltötte ki a tál 2/3-át) többféle paprika kocka, uborka, avokádó, paradicsom, lazac és surimi rák volt, szezámmaggal, hínársalátával és hínár kaviárral.
A kiszolgálás barátságos volt, helyben viszont nem lehetett enni, csak elvitelre.
Hangulat:Átlagos
Yukino Sushi Budapest - EgyébYukino Sushi Budapest - EgyébYukino Sushi Budapest - EgyébYukino Sushi Budapest - Egyéb
Hotel FIT Hévíz - Pihentető napok
Pihentető napok