Újabb vegán és mentes cukrászda nyílt

Zabrakadabra Buda BudapestZabrakadabra Buda Budapest a térképen

2022. júliusban, barátokkal járt ittÉrtékelt: 2022. július 27.
A Zabrakadabra immár 3. egysége Budán, a MOM Park mögött kapott helyet egy új építésű ház földszinti üzlethelyiségében, békés zöld, parkosított környezetben. A másik 2 egységben, a Petőfi híd budai hídfőnél, illetve az Oktogonnál már jártam korábban így tudtam, hogy mentes desszerteket készítenek. Ezen belül paelo, vegán, tej-, cukor-, lisztmentes finomságok is szerepelnek a kínálatban. A sütemények szeletára 1000 Ft körül alakul. Nem rosszak, de egy kicsit lehetnének szebbek, vizuálisan vonzóak szerintem. Viszont az összetevők nagyon pontosan, korrekten ki vannak írva, sőt, ha valakinek még részletesebb információra van szüksége, akkor egy külön kis receptkönyvben mindennek utána tud nézni az eladó.
A fagylaltok közül a vegán és "minden" mentes spirulina-kókusz fagyit kóstoltam (450 Ft), ami kicsit íztelen, vizes volt. Nem karakteres. Világoskék színe a spirulina csiga kivonatának köszönhető.
A szedres levendulás torta és a málna mágia tetszett leginkább a torták közül, de úgy hallottam, a mangós sajttorta sem volt rossz. Nekem a sajttorta nem a világom, magamtól nem azt választottam volna.
A kiszolgálás nagyon kedves volt.
Van egy kis kiülős teraszuk is, de bent is le lehet ülni.
A berendezés csajos, virágos-vattacukros hangulatú.
Zabrakadabra Buda Budapest - EgyébZabrakadabra Buda Budapest - EgyébZabrakadabra Buda Budapest - EgyébZabrakadabra Buda Budapest - EgyébZabrakadabra Buda Budapest - EgyébZabrakadabra Buda Budapest - EgyébZabrakadabra Buda Budapest - EgyébZabrakadabra Buda Budapest - EgyébZabrakadabra Buda Budapest - EgyébZabrakadabra Buda Budapest - EgyébZabrakadabra Buda Budapest - EgyébZabrakadabra Buda Budapest - EgyébZabrakadabra Buda Budapest - EgyébZabrakadabra Buda Budapest - EgyébZabrakadabra Buda Budapest - Egyéb
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár - Tavaszi Pihenés előfoglalási kedvezménnyel
Tavaszi Pihenés előfoglalási kedvezménnyel