Költözés után erős visszaesés

Zabrakadabra Cukrászműhely BudapestZabrakadabra Cukrászműhely Budapest a térképen

Gyenge 2019. júniusban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2019. augusztus 11.
Nem ajánlom a helyet másoknak!
A Zabrakadabra Cukrászműhely egyedi készítésű, mentes süteményeket, tortákat készít. Az első cukrászdájukat a Tűzoltó utcában nyitották meg, ahonnan igen kedves emlékeket őrzök, gyakorlatilag végigkóstoltam a legújabb kreációkat nem sokkal a nyitást követően.
Talán a jobb, forgalmasabb lokáció miatt, de átköltöztek a Petőfi híd pesti oldali lábához, a villamosmegálló közelében. Ez a környék szerintem meglehetősen lepattant, a környékbeli arcok, a garni szálló, szexshop... talán nem a legideálisabb környezet egy gyerekek által is sűrűn látogatott helynek.
Glutén- és laktózmentes, valamint vegán ás paleo desszerteket is készítenek, elkülönített környezetben.
Teljes kiőrlésű búzaliszttel és tönkölyliszttel készülnek a nem mentes sütemények is.
Nekem ez az új hely abszolút csalódást okozott, az alkalmazott hölgy demotivált, érdektelen volt. Termékismeret nulla, látszott, hogy csak a kényszer tartja itt. A pultban lévő sütik nem tűntek frissnek. Kérdésemre nem tudta megerősíteni, hogy a kiválasztott süti aznapi lenne-e, ránézésre biztosan nem az volt. Az meg már elég nagy baj, ha ránézésre is látod, hogy valami nem friss...

Nyáron fagylaltot is árulnak, ami nem saját készítés, hanem a szintén mentesben utazó Hideg nyalat fagyijait árulják, ezek közül kértem egy feketezibizlit csokidarabokkal, ami határozottan finom volt. 1 gombóc 320 Ft, átlagos méretű. Ellenben az ostyatölcsér gyenge minőségű, íztelen, házgyári.
Sajnálom, de nagyon erős volt a visszaesés a korábbiakhoz képest. Ez most nem ajánlom.
Ételek / Italok:Átlagos
Kiszolgálás:Gyenge
Hangulat:Gyenge
Ár / érték arány:Gyenge
Tisztaság:Átlagos
Zabrakadabra Cukrászműhely Budapest - BelsőZabrakadabra Cukrászműhely Budapest - Étel/italZabrakadabra Cukrászműhely Budapest - Étel/italZabrakadabra Cukrászműhely Budapest - Étel/italZabrakadabra Cukrászműhely Budapest - Étel/italZabrakadabra Cukrászműhely Budapest - Étel/italZabrakadabra Cukrászműhely Budapest - BelsőZabrakadabra Cukrászműhely Budapest - Étel/italZabrakadabra Cukrászműhely Budapest - Étel/italZabrakadabra Cukrászműhely Budapest - Étel/italZabrakadabra Cukrászműhely Budapest - Étel/italZabrakadabra Cukrászműhely Budapest - Étel/ital

Zabrakadabra Cukrászműhely további értékelései

2023.12.30egyedül
Kedves kiszolgálás, finom sütemények. Árak megfelelőek,rend és tisztaság. Megrendelt esküvői torta nagyon szép volt,megbeszélt időre pontosan elkészült.
2023.04.27kollégákkal
A nyitás óta a beltér megszépült, sokkal csinosabb, barátságosabb lett. A falat színes virágdíszes dekoráció dobja fel, kicsit vintage hangulatú. A pultban számtalan sütemény sorakozott, olyan fajták is, amelyekkel más cukrászdákban nem találkozni. A Zabrakadabra évek óta a mentes sütemények és...
Art Hotel Zalakaros - Wellness a Családnak
Wellness a Családnak