Csúcsminőség csúcsáron

Zangio BudapestZangio Budapest a térképen

Kiváló 2015. decemberben, egyedül járt ittÉrtékelt: 2015. december 30.
E furcsa nevű egységről a Magyar Konyhában olvastam - csupa jót. Midőn december elején a Pannon Karácsony nevű rendezvényre igyekeztem, beleütköztem e sajátos betűcsoportba egy üzlet cégtábláján.
Nosza, be is mentem, egy valaki volt bent, aki ebben a kivételes csokiszakboltban vásárolt épp valami jóféle édességet. Kivártam a sorom, a pult mögött az egyik tulaj fogadott, kedvesen, udvariasan. Igencsak kommunikatív volt, sajnáltam, hogy adott pillanatban jeleznem kellett, hogy sajnos engem várnak egy rendezvényen. Érdekes dolgokat mondott, majdnem biztos, hogy szerét fogom ejteni, hogy olyankor is benézzek, amikor épp annyi időm van, amennyi kell.
Megkóstolhattam két csokit a ház ajándékaképpen, egy harmadikat megvettem - ez maracujás volt, mondanom sem kell, hogy felsőfokú minőség.
Az árak meglehetősen magasak, hogy ne mondjam, brutálisak. A múltkor sokallottam az Azték 18.000 forintos kilóárát, nos, itt harmincvalamennyi a kilóár, tán 36.000 pont a duplája. Viszont remek a minőség.
Úgyhogy ha valaki kivételes minőségre vágyik a csokiműfajban, kivételes áron, akkor irány a Zangio.
Zangio Budapest - BelsőZangio Budapest - BelsőZangio Budapest - Belső

Zangio további értékelései

2016.01.01egyedül
A Zsinagóga környékén volt elintéznivalóm, amikor teljesen véletlenül botlottam bele a Wesselényi és a Rumbach Sebestyén utca sarkon ebbe az aprócska boltocskába. Egy 4 éve működő valódi családi vállalkozásról van szó, erre utal a talányos név is (Zoltán-Angi-Olga nevekből összekombinálva). Az...
Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi - Legjobb ár félpanzióval
Legjobb ár félpanzióval