Szivárványos csokibonbonok

ZAX Csokoládé BudapestZAX Csokoládé Budapest a térképen

Kiváló 2020. októberben, egyedül járt ittÉrtékelt: 2020. november 7.
Varga Zsuzsa komarno-i kézműves bonbonjai a közelmúltban megnyitott üzletben már Budapest belvárosában is megkóstolhatóak és beszerezhetőek. A felvidéki magyar házaspár vállalkozása először Szlovákiában aratott sikert, majd nemzetközi versenyeken is díjakat nyertek a bonbonjaikkal.
A csokibonbonok vibráló színekben pompáznak, kúp vagy gyémánt formájúak és szép fényűek az egyedi elkészítési technológiának köszönhetően.
A darabra árusított bonbonok ára egységesen 480 Ft. Kínálnak 4-6-8 db-os kiszerelésben díszdobozban ízesített szarvasgombás bonbonokat, táblás csokoládékat, forró csokit, 70%-os mogyorókrémet Zsutella néven, valamint Tattinger pezsgőket.
A fényes, színes bonbonok közül kóstoltam a díjnyertes gránátalma ganache töltelékeset, az étcsokis grillázsosat, valamint a málnásat, továbbá az ajándékba kapott mogyorós nugátosat, ami szerintem kevéssé sikerült, nekem már túl édes és tömény volt, részben a tejcsoki burkolat miatt. Kóstoltam a táblás csokik közül a tripla csokisat, a málnás sós karamellásat és a málnás étcsokisat is, ezek is igen finomak voltak.
Figyelmes, barátságos, lelkes kiszolgálás. Helyben mindössze 2 asztalka van, de érdemes egy kicsit leülni, elidőzni, beszélgetni a csokoládéról.
ZAX Csokoládé Budapest - Külső képZAX Csokoládé Budapest - Külső képZAX Csokoládé Budapest - Külső képZAX Csokoládé Budapest - EgyébZAX Csokoládé Budapest - BelsőZAX Csokoládé Budapest - Étel/italZAX Csokoládé Budapest - Étel/italZAX Csokoládé Budapest - Étel/italZAX Csokoládé Budapest - Étel/italZAX Csokoládé Budapest - Étel/italZAX Csokoládé Budapest - BelsőZAX Csokoládé Budapest - Étel/italZAX Csokoládé Budapest - Étel/italZAX Csokoládé Budapest - Étel/italZAX Csokoládé Budapest - BelsőZAX Csokoládé Budapest - BelsőZAX Csokoládé Budapest - BelsőZAX Csokoládé Budapest - Étel/italZAX Csokoládé Budapest - Étel/italZAX Csokoládé Budapest - Étel/italZAX Csokoládé Budapest - Belső
Senior csomag nyugdíjas igazolvánnyal rendelkezők részére
Silver Hotel Hajdúszoboszló
Caramell Premium Resort Bük, Bükfürd? - Caramell a legjobb áron
Caramell a legjobb áron
Caramell Premium Resort Bük, Bükfürd?