Egyik legjobb bor- és sörbár

Zengő Bár BudapestZengő Bár Budapest a térképen

Kiváló 2020. októberben, barátokkal járt ittÉrtékelt: 2021. március 11.
Csak megerősíthetjük az önmeghatározásuk tartalmát: „hangulatos és igényes bár a budapesti Palotanegyed szívében, ahol a kis tételszámú kiváló magyar borok, kézműves sörök, nívós rövidital kínálat és finom ételek találkoznak a kultúra megannyi formájával.”
Az árak nem alacsonyak, de beleférnek az értékarányosságba, követik az utóbbi évek emelkedési trendjét.
Rendeltünk többféle bort különböző kispincészetektől, így Torma Zengőt (1 dl 1300 ft), Joó Tsmás Olaszrizlinget (700), Herold Maszek cuvéet (1000), Nyolcas Ádám Szülőfölem cuvéejét (1100), a TR művek száraz Furmintját (950), mellé egy sajttálat (1990), továbbá egy pohár kiemelkedő sört is, a BAZ pilsnerét (500).
A kiszolgálás lelkes, hozzáértő.
Az itallap kiemelkedő, értő kézzel válogatták össze valamennyi műfaj „képviselőit”.
Hangulat:Kiváló
Zengő Bár Budapest - BelsőZengő Bár Budapest - BelsőZengő Bár Budapest - Étel/italZengő Bár Budapest - Belső

Zengő Bár további értékelései

2022.08.14barátokkal
Régóta szemeztem már a Zengővel, de bár szívesen beülök egyedül is a vendéglátóhelyek többségébe, de ezt egy olyan helynek találtam, ahová csak társasággal mentem volna szívesen. Ez nem egy magányosok klubja helyszín. Az esténként nyüzsgő, színes és élettel teli Krúdy utca szívében található a...
Hotel Narád Park Mátraszentimre - Senior pihenés
Senior pihenés
2025.04.01-ig
Hotel Narád Park Mátraszentimre
Hotel Piroska Bük, Bükfürd? - Két éjszakás ajánlat
Két éjszakás ajánlat
2026.03.01-ig
Hotel Piroska Bük, Bükfürd?
Danubius Hotel Annabella Balatonfüred - Hajókázás a Balatonon
Hajókázás a Balatonon