Ezt a ziccert ki lehet hagyni

Ziccer - TrollFoci Sportpub BudapestZiccer - TrollFoci Sportpub Budapest a térképen

Átlagos 2017. szeptemberben, barátokkal járt ittÉrtékelt: 2017. szeptember 12.
Nem ajánlom a helyet másoknak!
A pincértől úgy értesültünk, hogy félé évvel ezelőtt nyitottak, megmondom őszintén, nekem nem volt ismerős a hely. A hely mögött a TrollFoci blog áll.
Valószínűleg ha nyitva is vannak napközben, csendesen megbújik a kocsma a Dohány utca sarkon, estére viszont beindul az élet. Hogy valóban sport pubról van szó, nemcsak a neve mutatja, de természetesen megy is benn valamilyen focimeccs közvetítés a nagy, sőt hatalmas tévén, illetve az ajtó melletti falon Puskás Öcsi hatalmas alakja látható, háttérben a nemzeti lobogóval. Összesen állítólag 7 tévéjük van, kettőt láttam a pult felett/mögött.
A tévét inkább nézni lehet, mint hallgatni, mivel párhuzamosan hangosan szól a tuc-tuc muzsika. Dartsozni is lehet, ha valaki helyben szeretne "sportolni".
Panyolai és Harmatrázó pálinka, kommersz sörök, Borsodi és Staropramen csapolt, a ház borát nem tudni, "ziccer!" névre hallgat minden színben, a 4 dl-es limonádé 590 Ft-ba kerül. Elég sokféle ételt kínálnak, snack, burger, szendvicsek, BBQ fogások az étlapon.
A weboldaluk neve frappánsan csak annyi, hogy "bekellrugni". Egyértelmű üzenet.
Ételek / Italok:Átlagos
Kiszolgálás:Átlagos
Hangulat:Gyenge
Tisztaság:Átlagos
Ziccer - TrollFoci Sportpub Budapest - Külső képZiccer - TrollFoci Sportpub Budapest - Külső képZiccer - TrollFoci Sportpub Budapest - Külső képZiccer - TrollFoci Sportpub Budapest - BelsőZiccer - TrollFoci Sportpub Budapest - Étlap/itallap

Ziccer - TrollFoci Sportpub további értékelései

2018.10.24barátokkal
Fiamnak egy focimániás jóbarátja volt az, aki feltétlen el akart ide menni. Nos, hát persze, miért ne mondtam, végső soron minden kocsmába elmehetünk egyszer. Ittunk egy tequilat, shotot kértem, ami amennyire én tudom 2 cl-t jelent, 4-et adtak (890 ft, őszintén szólva sokallottam), nem álltam...
Portobello Hotel Esztergom - Wellness pihenés félpanzióval
Wellness pihenés félpanzióval