Átlagos hely focirajongóknak

Ziccer - TrollFoci Sportpub BudapestZiccer - TrollFoci Sportpub Budapest a térképen

Átlagos 2018. februárban, barátokkal járt ittÉrtékelt: 2018. október 24.
Fiamnak egy focimániás jóbarátja volt az, aki feltétlen el akart ide menni. Nos, hát persze, miért ne mondtam, végső soron minden kocsmába elmehetünk egyszer.
Ittunk egy tequilat, shotot kértem, ami amennyire én tudom 2 cl-t jelent, 4-et adtak (890 ft, őszintén szólva sokallottam), nem álltam oda vitatkozni, legközelebb precízebben fogalmazok, egy pohár Staroprament (400), meg egy Cappyt (390).
Akit nem érdekel a foci annak ez a hely érdektelen, az italfront totál kommersz. Ahogy az előttem járó írta, ez a Ziccer kihagyható, de persze senkit nem akarok lebeszélni a meglátogatásáról.
Ételek / Italok:Átlagos
Kiszolgálás:Átlagos
Hangulat:Átlagos
Tisztaság:Átlagos
Ziccer - TrollFoci Sportpub Budapest - BelsőZiccer - TrollFoci Sportpub Budapest - Egyéb

Ziccer - TrollFoci Sportpub további értékelései

2017.09.12barátokkal
A pincértől úgy értesültünk, hogy félé évvel ezelőtt nyitottak, megmondom őszintén, nekem nem volt ismerős a hely. A hely mögött a TrollFoci blog áll. Valószínűleg ha nyitva is vannak napközben, csendesen megbújik a kocsma a Dohány utca sarkon, estére viszont beindul az élet. Hogy valóban sport...
Portobello Hotel Esztergom - Wellness pihenés félpanzióval
Wellness pihenés félpanzióval
Portobello Hotel Esztergom
Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk - Napi ár félpanzióval
Napi ár félpanzióval
Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös