Székesfővárosi pingvinek

Zoo Cukrászda BudapestZoo Cukrászda Budapest a térképen

2018. márciusban, gyerekekkel járt ittÉrtékelt: 2018. szeptember 3.
A Budapesti Állatkert főbejárata mellett található tradicionális cukrászda, kis kiülős terasszal. Nem is annyira a sütik miatt érdekes, hanem egy ismerösünk ajánlotta azt a trükköt, hogy ha sokan állnak sorba az állatkert jegypénztáránál - márpedig jó idő esetén hétvégente ez általános - , akkor itt is lehet jegyet venni az álltakertbe, általában lényegesen rövidebb, nulla közeli várakozási idővel.
Ez pár évvel ezelőtti információ volt, nem tudom, azóta még él-e ez az opció, mert mostanában, ha megyünk az állatkertbe, inkább már online szoktam jegyet venni.
Úgy tudom, ez a cukrászda is a közeli Gundelhez köthető, de itt koncepció volt, hogy azért ne Gundel-magasságú árszínvonal legyen, mert az eléggé riasztó lenne az átlagos látogatók, családok számára.
A felhozatal klasszikus, jól ismert hazai torták: Dobos, csokoládé, oroszkrém, Fekete-erdő. Azért így is kerül 700 Ft körüli árba egy szelet. Nekem ez az ízvilág annyira nem jön be, jobban szeretem az újhullámos, modern sütiket.
Carte D'Or fagylaltot árusítanak, viszont a téli időszakban nem tartanak fagyit.
Barátságos kiszolgálás, kicsit retró hangulat.
Közel sem olyan puccos hely, mint a Gundel.
Zoo Cukrászda Budapest - BelsőZoo Cukrászda Budapest - Külső képZoo Cukrászda Budapest - Külső képZoo Cukrászda Budapest - Külső képZoo Cukrászda Budapest - Étlap/itallap

Zoo Cukrászda további értékelései

2019.07.27egyedül
Két korrekt vélemény után csak egy-két friss élmény. A hely teljesen rendben van, de...valahogy mégsem az igazi. Korrekt, de nem több. Ami több, az inkább az árak. Tanúja voltam amikor két fiatalember 2 kisüveg magyar sört vett. Nem igazán vagyok jártas a sörök árában, de az egyik fiatalember,...
2018.04.27a párjával
Egy városligeti séta alkalmával érdemes útba ejteni ez a cukrászdát is. Részben az Állatkerthez tartozik, de kívülről is be lehet menni. Jó időben ki lehet ülni a cukrászda előtti asztalokhoz. A sütemények készlete nem nagy, de ez legalább elősegíti, hogy mindig frissek legyenek és ne az előző...
Wellness élmények all inclusive ellátással, előfoglalással
Ensana Thermal Aqua Hévíz
Thermal Hotel Visegrád - Örökifjak 62+