Széchenyi-hegyi Gyermekvasút Budapest

Széchenyi-hegyi Gyermekvasút Budapest
Széchenyi-hegyi Gyermekvasút BudapestSzéchenyi-hegyi Gyermekvasút Budapest
Széchenyi-hegyi Gyermekvasút BudapestSzéchenyi-hegyi Gyermekvasút Budapest

Széchenyi-hegyi Gyermekvasút Budapest bemutatkozása

A gyerekek sok mindenre képesek, ezt bizonyítja az általuk irányított kisvasút, melynek vonala a Széchenyihegy állomástól Hűvösvölgyig tart. A két végállomáson túl a vonatok 6 helyen állnak meg menetrendszerűen, Normafán, Csillebércen, Virágvölgyben, Jánoshegyen, Szépjuhásznén és Hárshegyen.

Ambient Hotel Sikonda - Nyugdíjas ár félpanzióval
2024.09.30-ig
Boni Családi Wellness Hotel Zalakaros

Széchenyi-hegyi Gyermekvasút Budapest vélemények

Kihagyhatatlan 2023. szeptember 22.barátokkal járt itt
Csodálatos környezet, nosztalgikus gangulat. A gyerekvasutasok hozzáállása, lelkesedése megnyerő. A környék rendezettsége kiváló. A Kőbisztró jó választás.
Széchenyi-hegyi Gyermekvasút Budapest - Külső képSzéchenyi-hegyi Gyermekvasút Budapest - Külső kép
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 27 városban járt márFelfedező - 15 helyen első értékelő2 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 277 feltöltött kép
Kihagyhatatlan 2022. szeptember 20.a párjával járt itt
Mindenkinek ajánlom, hogy ha budapesti vagy Budapesten jár, akkor mindenképpen menjen el kipróbálni a gyermekvasutat. Szuper kirándulás Hűvösvölgyből elmenni a vasúttal a Normafáig, majd ott sétálni egyet. Minden feladatot gyermekek látnak el, akik szuper ügyesek és aranyosak. :)
Széchenyi-hegyi Gyermekvasút Budapest - EgyébSzéchenyi-hegyi Gyermekvasút Budapest - EgyébSzéchenyi-hegyi Gyermekvasút Budapest - EgyébSzéchenyi-hegyi Gyermekvasút Budapest - EgyébSzéchenyi-hegyi Gyermekvasút Budapest - EgyébSzéchenyi-hegyi Gyermekvasút Budapest - Egyéb