n_eszterr
Országjáró - 27 városban járt márFelfedező - 15 helyen első értékelő2 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 277 feltöltött kép

n_eszterr adatlapja

Ilyen vagyok
Városi barangoló  •  Borbarát  •  Sörkedvelő  •  Természetbarát  •  Burger-imádó  •  Csokoholista  •  Tésztakedvelő  •  Magyaros ízek kedvelője  •  Aktívan pihenő  •  Kultúraéhes
Regisztráció2021.08.12
Utoljára itt2024.04.18

Kiváló 2024. február 27.a párjával járt itt
A párommal a vacsorát egy tavaszi tekerccsel (2 db 2590) és rák tempurával (3 db 2590) kezdtük előételként, ami frissen készült és nagyon finom volt. Mi is találkoztunk a nyelvi korlátokból adódó félreértéssel, a rák tempura helyett először edamame babot kaptunk, de ezt rögtön kicserélték, 5 percet sem kellett várnunk rá.
Átlagos 2024. április 11.családjával járt itt
Az állatpark bejáratánál található kis látogatóközpontban egy nemrég épült kiállítást lehet megnézni az állatparkról, a környék növény- és állatvilágáról. Ez volt az egyetlen élvezhető része a kirándulásnak, a kiállítás modern és érdekes.
Felhasználó fényképei:
Körösvölgyi Állatpark Szarvas - Körösvölgyi Állatpark Szarvas - Körösvölgyi Állatpark Szarvas - Körösvölgyi Állatpark Szarvas - Körösvölgyi Állatpark Szarvas - Körösvölgyi Állatpark Szarvas - Körösvölgyi Állatpark Szarvas - Körösvölgyi Állatpark Szarvas - Körösvölgyi Állatpark Szarvas - Körösvölgyi Állatpark Szarvas - Körösvölgyi Állatpark Szarvas - Körösvölgyi Állatpark Szarvas - Körösvölgyi Állatpark Szarvas -
Kiváló 2023. augusztus 31.barátokkal járt itt
Egy júniusi kedden ebédeltem itt barátokkal. A kora nyári, hétköznapi időpont ellenére szinte tele volt a terasz, ahol egyébként viszonylag sok asztal található, de nincs túlzsúfolva. Több helyen párakapu működött, ami kellemes volt a fülledt, meleg időben. A pincérek kedvesek, mosolygósak voltak, a kiszolgálás gyors.
Felhasználó fényképei:
Huszár Vendéglő Örvényes - Huszár Vendéglő Örvényes -