Élmények első kézbőlGasztronómia, utazás, programok... Engedd, hogy inspiráljunk!

Levegőtlen helyiség!

Csodák Palotája BudapestCsodák Palotája Budapest a térképen

Érdekes 2023. júniusban, családjával járt ittÉrtékelt: 2023. június 11.
Ajánlom a helyet másoknak is!
Nagyobb gyerekkel voltunk június elején,szuper kis hely. De egy darab ablak sem volt nyitva,és nem lehetett kinyítni bukóra egyiket sem! Ömlött mindenkiről a víz. Rosszullét határa ,meleg levegőtlen hely.Kint 22 fok bent kb 32.
Milyennek találod ezt az értékelést?
Fényképek (1)
Csodák Palotája Budapest - Belső

Csodák Palotája további értékelései

2026.01.07családjával
Kihagyhatatlan
Annyira sokrétegű az élmény (interaktív, élvezetes és tanulságos kísérletek, profi előadások), hogy az ember minden percét élvezni tudja az itt töltött időnek. Családdal is többször voltunk és mindenki élvezte. Kihagyhatatlan! A legjobb kikapcsolódás az egész családnak!
2025.07.24családjával
Kihagyhatatlan
Annyira sokrétegű az élmény, hogy az ember minden percét élvezni tudja az itt töltött időnek. Családdal is többször voltunk és a legkisebbtől a nyugdíjasokig mindenki élvezte. Kihagyhatatlan! A legjobb kikapcsolódás az egész családnak! P. Zsolt
2025.03.01csoporttal
Kihagyhatatlan
Fantasztikus élmény volt a gyerekeknek. Mindenki talált kedvére való tevékenységet. Ajánljuk óvodás iskolás felnőtt korosztálynak egyaránt.
Népszerű szállások a környéken
Hotel Kamilla Balmazújváros - Tavasz a Kamillában
Hotel Kamilla Balmazújváros
115.600 Ft / 2 fő / 2 éjtől félpanzióval
Thermal Hotel Balance Lenti - Senior hétköznapok fürdőbelépővel
Thermal Hotel Balance Lenti
116.640 Ft / 2 fő / 2 éjtől félpanzióval
Fried Kastély Hotel Simontornya - Két ünnep között - teljes előrefizetéssel
Fried Kastély Hotel Simontornya
114.855 Ft / 2 fő / 2 éjtől félpanzióval