3,2
városi Múzeum közül
Múzeum
Csodák Palotája BudapestCsodák Palotája Budapest

Csodák Palotája Budapest bemutatkozása

A legkisebbektől kezdve, a párokon keresztül a legidősebbekig mindenkinek garantált a szórakozás a Csodák Palotájában.   5000 m2-en, 2 szinten összesen 250 interaktív játék, 4 szabadulószoba és számtalan élményvetítés várja a látogatókat.

Két Korona Hotel Balatonszárszó - Pünkösdi wellness hétvége a Balatonon
2024.08.30-ig
Hotel Hőforrás Hajdúszoboszló

Csodák Palotája Budapest vélemények

Időpazarlás 2024. március 3.gyerekekkel járt itt
Nagyon nem adja vissza azt az élményt amit korábbi helyén tapasztalhattam gyerekként. Csalódás volt számomra, nem ajánlom.
Érdekes 2023. június 11.családjával járt itt
Nagyobb gyerekkel voltunk június elején,szuper kis hely. De egy darab ablak sem volt nyitva,és nem lehetett kinyítni bukóra egyiket sem! Ömlött mindenkiről a víz. Rosszullét határa ,meleg levegőtlen hely.Kint 22 fok bent kb 32.
Csodák Palotája Budapest - Egyéb
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 20 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2019. szeptember 12.a párjával járt itt
Felnőttként mentünk el egy szem gyerek nélkül. De ez nem épp általános ezen a helyen. :) Szóval a gyerekek nevében nem tudok nyilatkozni, de minden bizonnyal nagyon élvezetes a számukra. Maga a technikai részek elég jól vannak elkészítve és ötletesek. A szabadulószobát is érdemes kipróbálni, mert az tényleg jó és a legnehezebb variánsa a felnőttek számára is némi kihívást jelent.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 25 városban járt már4 évnyi aktív tagság
Átlagos 2018. július 11.gyerekekkel járt itt
A belépődíj elég magas (2 felnőtt + 1 gyerek = 10 000 Ft), ennek ellenére, valószínűleg a rossz időjárás miatt is elég sokan voltak. A játékok és kipróbálható eszközök jók, de egy idő után ismétlődnek is. Nem tetszett, hogy a szerintem elég magas árú belépőjegy ellenére a benti játékok közül jó néhányért fizetni kell pluszban, még a kísérletek megtekintéséért is.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 23 városban járt márNépszerű író - 23 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Érdekes 2018. április 2.gyerekekkel járt itt
Családdal - három gyerekkel- voltunk a Csodák palotájában. A belépő így 12ezer Ft körül volt. Ez már elég húzós ár. Hosszú hétvégés budapesti "nyaralás" alatt választottuk ezt a programot, talán emiatt volt rendkívül zsúfolt. Nagyon szép helyen van most, villamossal könnyen megközelíthető.
Csodák Palotája Budapest - Csodák Palotája Budapest - Csodák Palotája Budapest -
Érdekes 2016. május 15.családjával járt itt
Nagyon frissek az élményeim, mert éppen ma jártunk a Csodák Palotájában a családdal. A családi jegy (max. 3 gyerek) 6900 Ft-ba kerül, ami a 2400 Ft-os felnőtt jegyárhoz képest ugyan jelentős kedvezmény, de még így is meglehetősen drága program.