Kissé zsúfolt és drága , de élvezhető csodák

Csodák Palotája BudapestCsodák Palotája Budapest a térképen

Érdekes 2018. márciusban, gyerekekkel járt ittÉrtékelt: 2018. április 2.
Családdal - három gyerekkel- voltunk a Csodák palotájában. A belépő így 12ezer Ft körül volt. Ez már elég húzós ár. Hosszú hétvégés budapesti "nyaralás" alatt választottuk ezt a programot, talán emiatt volt rendkívül zsúfolt. Nagyon szép helyen van most, villamossal könnyen megközelíthető. A kipróbálható "játékelemek",kísérletek viccesek,élvezhetőek.A gyerekek imádják. A bolygók termében külön regisztrálni kellett volna,ez nagyon félresikerült ötlet volt,mert mindenki órákig regisztrált...mi kihagytuk.A gyerekek jól érezték magukat,így nem bántuk meg,hogy megnéztük.
Csodák Palotája Budapest - Csodák Palotája Budapest - Csodák Palotája Budapest -

Csodák Palotája további értékelései

2024.03.03gyerekekkel
Nagyon nem adja vissza azt az élményt amit korábbi helyén tapasztalhattam gyerekként. Csalódás volt számomra, nem ajánlom.
2023.06.11családjával
Nagyobb gyerekkel voltunk június elején,szuper kis hely. De egy darab ablak sem volt nyitva,és nem lehetett kinyítni bukóra egyiket sem! Ömlött mindenkiről a víz. Rosszullét határa ,meleg levegőtlen hely.Kint 22 fok bent kb 32.
2019.09.12a párjával
Felnőttként mentünk el egy szem gyerek nélkül. De ez nem épp általános ezen a helyen. :) Szóval a gyerekek nevében nem tudok nyilatkozni, de minden bizonnyal nagyon élvezetes a számukra. Maga a technikai részek elég jól vannak elkészítve és ötletesek. A szabadulószobát is érdemes kipróbálni, mert...
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös
Sungarden Hotel Siófok - Aranyifjaké a SunGarden
Aranyifjaké a SunGarden
2024.10.14-ig
Sungarden Hotel Siófok
Prémium Hotel Panoráma Siófok - Ébredj, Balaton!
Ébredj, Balaton!
2024.05.17-ig