Különleges hely

Godot Kortárs Művészeti Intézet BudapestGodot Kortárs Művészeti Intézet Budapest a térképen

Érdekes 2019. novemberben, csoporttal járt ittÉrtékelt: 2019. november 27.
Néha meglepő környezetben találunk izgalmas dolgokat. A Godot Galéria egy volt ipari monstrum romtelepében rejtőzik, és az ad a látogatásnak még külön aktualitást, hogy éppen ott zajlik a Heti Betevő javára felajánlott művek bemutatója és az aukcióra beérkezett képek kezdeti megtekinthetősége. Máskor is működik a hely, ettől függetlenül, de az egyéb kiállítási tárgyak jelenleg a raktárban vannak, viszont oda is bekukkantottam a fényképezőgéppel. Már háromszor jártam ott, ajánlom a helyet az ilyen irányú érdeklődőknek.
Godot Kortárs Művészeti Intézet Budapest - Godot Kortárs Művészeti Intézet Budapest - Godot Kortárs Művészeti Intézet Budapest - Godot Kortárs Művészeti Intézet Budapest - Godot Kortárs Művészeti Intézet Budapest - Godot Kortárs Művészeti Intézet Budapest - Godot Kortárs Művészeti Intézet Budapest - Godot Kortárs Művészeti Intézet Budapest - Godot Kortárs Művészeti Intézet Budapest - Godot Kortárs Művészeti Intézet Budapest - Godot Kortárs Művészeti Intézet Budapest - Godot Kortárs Művészeti Intézet Budapest - Godot Kortárs Művészeti Intézet Budapest - Godot Kortárs Művészeti Intézet Budapest - Godot Kortárs Művészeti Intézet Budapest - Godot Kortárs Művészeti Intézet Budapest - Godot Kortárs Művészeti Intézet Budapest - Godot Kortárs Művészeti Intézet Budapest -
Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa - Napi ár all inclusive ellátással
Napi ár all inclusive ellátással
2024.12.31-ig
Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa