Ötös a békére

Hare Krisna Oktatási & Kulturális Központ BudapestHare Krisna Oktatási & Kulturális Központ Budapest a térképen

Kihagyhatatlan 2018. májusban, a párjával járt ittÉrtékelt: 2018. május 19.
Ki tudja, milyen késztetése van az embernek és az mire jó. Mondjuk, mész az országúton Budapestre északról, és akkor hirtelen beugrik váratlanul, hogy be kellene térni a Krisna Központba... be is mész, és akkor elered cudarul az eső, és piszkosul veri a tájat, te meg bent rekedsz a békében, és Krisna előtt üldögélsz, amíg eláll... na, mondja valaki erre, hogy véletlen. :o)) Egyébként nem oda készültem, tényleg. De egyáltalán nem bántam meg. Nem először vagyok itt és szép, simogató lelki élmény mindig. Teljesen függetlenül attól, hogy Krisna tudatú hívő vagy, vagy sem. A béke szigetére szívesen jövök akármikor.
Hare Krisna Oktatási & Kulturális Központ Budapest - Hare Krisna Oktatási & Kulturális Központ Budapest - Hare Krisna Oktatási & Kulturális Központ Budapest - Hare Krisna Oktatási & Kulturális Központ Budapest - Hare Krisna Oktatási & Kulturális Központ Budapest - Hare Krisna Oktatási & Kulturális Központ Budapest - Hare Krisna Oktatási & Kulturális Központ Budapest - Hare Krisna Oktatási & Kulturális Központ Budapest - Hare Krisna Oktatási & Kulturális Központ Budapest - Hare Krisna Oktatási & Kulturális Központ Budapest - Hare Krisna Oktatási & Kulturális Központ Budapest - Hare Krisna Oktatási & Kulturális Központ Budapest - Hare Krisna Oktatási & Kulturális Központ Budapest - Hare Krisna Oktatási & Kulturális Központ Budapest - Hare Krisna Oktatási & Kulturális Központ Budapest - Hare Krisna Oktatási & Kulturális Központ Budapest - Hare Krisna Oktatási & Kulturális Központ Budapest -
Vital Hotel Nautis Gárdony - Nyár a tavon
Nyár a tavon