Köszönjük nyár, köszönjük szabadság!

Museum of Sweets & Selfies - Paulay BudapestMuseum of Sweets & Selfies - Paulay Budapest a térképen

Kihagyhatatlan 2023. augusztusban, a párjával járt ittÉrtékelt: 2023. augusztus 16.
Hogy is fogalmazzak... tegnap elmentünk a nejemmel a selfie-múzeumba és iszonyatosan jót ökörködtünk! Hülyeség a köbön, pozitív értelemben. Nos, hát nem vagyok egy Barbie-rajongó tini, meg a feleségem sem az, de elengedni magad, önfeledten szórakozni tudni kell, mert különben gyakorlatilag meghaltál. Amúgy nincsenek korosztályos jegyek, egységes személyes belépő van. Biztos van, aki öreg létére "méltóságon alulinak" tartja, hogy rózsaszín hátterekben nyerítve idétlenkedjen, én nem. Szóval mindent kipróbáltunk, beleúsztam a színes kis bigyókkal teli rózsaszín medencébe, lengetőztem eper ülőkén Tarzanként rózsaszín pálmák között, hintáztam banánhintán, másztam négykézláb, rózsaszín flamingók között tetszelegtem, megvolt a fíling rendesen! Amúgy nejem egy csipetnyit konzervatívabb tanárnő, de nem restellte elengedni magát ő sem. Én meg egy 71 éve nyugger vagyok, de miért kéne, hogy ez bármiben is megakadályozzon? Szóval, mindennek fényében ajánlom a helyet bármilyen korosztálynak nullától 100 éves korig!
Museum of Sweets & Selfies - Paulay Budapest - EgyébMuseum of Sweets & Selfies - Paulay Budapest - EgyébMuseum of Sweets & Selfies - Paulay Budapest - EgyébMuseum of Sweets & Selfies - Paulay Budapest - EgyébMuseum of Sweets & Selfies - Paulay Budapest - BelsőMuseum of Sweets & Selfies - Paulay Budapest - BelsőMuseum of Sweets & Selfies - Paulay Budapest - EgyébMuseum of Sweets & Selfies - Paulay Budapest - EgyébMuseum of Sweets & Selfies - Paulay Budapest - EgyébMuseum of Sweets & Selfies - Paulay Budapest - BelsőMuseum of Sweets & Selfies - Paulay Budapest - EgyébMuseum of Sweets & Selfies - Paulay Budapest - EgyébMuseum of Sweets & Selfies - Paulay Budapest - EgyébMuseum of Sweets & Selfies - Paulay Budapest - EgyébMuseum of Sweets & Selfies - Paulay Budapest - EgyébMuseum of Sweets & Selfies - Paulay Budapest - EgyébMuseum of Sweets & Selfies - Paulay Budapest - BelsőMuseum of Sweets & Selfies - Paulay Budapest - EgyébMuseum of Sweets & Selfies - Paulay Budapest - EgyébMuseum of Sweets & Selfies - Paulay Budapest - EgyébMuseum of Sweets & Selfies - Paulay Budapest - EgyébMuseum of Sweets & Selfies - Paulay Budapest - EgyébMuseum of Sweets & Selfies - Paulay Budapest - EgyébMuseum of Sweets & Selfies - Paulay Budapest - EgyébMuseum of Sweets & Selfies - Paulay Budapest - EgyébMuseum of Sweets & Selfies - Paulay Budapest - EgyébMuseum of Sweets & Selfies - Paulay Budapest - Külső képMuseum of Sweets & Selfies - Paulay Budapest - EgyébMuseum of Sweets & Selfies - Paulay Budapest - EgyébMuseum of Sweets & Selfies - Paulay Budapest - EgyébMuseum of Sweets & Selfies - Paulay Budapest - EgyébMuseum of Sweets & Selfies - Paulay Budapest - EgyébMuseum of Sweets & Selfies - Paulay Budapest - EgyébMuseum of Sweets & Selfies - Paulay Budapest - EgyébMuseum of Sweets & Selfies - Paulay Budapest - Egyéb
Hotel Residence Siófok - Pünkösd
Hotel Residence Siófok