Rádió és TV-történeti Kiállítóhely Budapest

4,5
városi Múzeum közül
Múzeum
Rádió és TV-történeti Kiállítóhely Budapest
Rádió és TV-történeti Kiállítóhely BudapestRádió és TV-történeti Kiállítóhely Budapest

Rádió és TV-történeti Kiállítóhely Budapest bemutatkozása

A közel 400 négyzetmétert felölelő Rádió- és TV-történeti Kiállítóhely minden szempontból megfelel a napjaink modern kiállításaival szemben támasztott követelményeknek.

Hotel Piroska Bük, Bükfürd? - Napi ár
Napi ár
2026.03.01-ig
Hotel Piroska Bük, Bükfürd?
Alfa Hotel Miskolctapolca - Pünkösd
05.17-20.
Alfa Hotel Miskolctapolca

Rádió és TV-történeti Kiállítóhely Budapest vélemények

Érdekes 2017. április 20.egyedül járt itt
A Nemzeti Múzeum háta mögött az egykori rádió székház mellett található ez a nem igazán ismert múzeum (vagy csak az én figyelmemet kerülte el). Bár rajtam kívül egyetlen látogató sem volt, amikor ott jártam. Egyszer a Pollack Mihály téren keresztül sétáltam át a Kálvin tér felé, akkor láttam a kiírást.
Rádió és TV-történeti Kiállítóhely Budapest - Rádió és TV-történeti Kiállítóhely Budapest - Rádió és TV-történeti Kiállítóhely Budapest - Rádió és TV-történeti Kiállítóhely Budapest - Rádió és TV-történeti Kiállítóhely Budapest - Rádió és TV-történeti Kiállítóhely Budapest - Rádió és TV-történeti Kiállítóhely Budapest - Rádió és TV-történeti Kiállítóhely Budapest - Rádió és TV-történeti Kiállítóhely Budapest - Rádió és TV-történeti Kiállítóhely Budapest - Rádió és TV-történeti Kiállítóhely Budapest - Rádió és TV-történeti Kiállítóhely Budapest - Rádió és TV-történeti Kiállítóhely Budapest - Rádió és TV-történeti Kiállítóhely Budapest - Rádió és TV-történeti Kiállítóhely Budapest - Rádió és TV-történeti Kiállítóhely Budapest - Rádió és TV-történeti Kiállítóhely Budapest - Rádió és TV-történeti Kiállítóhely Budapest - Rádió és TV-történeti Kiállítóhely Budapest - Rádió és TV-történeti Kiállítóhely Budapest - Rádió és TV-történeti Kiállítóhely Budapest - Rádió és TV-történeti Kiállítóhely Budapest - Rádió és TV-történeti Kiállítóhely Budapest - Rádió és TV-történeti Kiállítóhely Budapest - Rádió és TV-történeti Kiállítóhely Budapest - Rádió és TV-történeti Kiállítóhely Budapest - Rádió és TV-történeti Kiállítóhely Budapest - Rádió és TV-történeti Kiállítóhely Budapest - Rádió és TV-történeti Kiállítóhely Budapest - Rádió és TV-történeti Kiállítóhely Budapest -
Kihagyhatatlan 2016. június 30.barátokkal járt itt
Múzeumok éjszakáján, egy kellemes tárlatvezetéssel egybekötve nagyon látványos kiállítás volt. Tavaly kimaradt, így most örültem, hogy idén sikerült bejárnom. Plusz újra gyerekként, csináltam közös fotót Süsüvel, aki az egyik kedvenc rajzfilm szereplőm volt :) Mindenképp ajánlom családoknak gyerekekkel, mert hagy lássák, milyen volt régen mikor még nem a lapos tv-k és az iPod lejátszók hódítottak.