A + A Hostel Budapest

2024.10.11-ig
Danubius Hotel Annabella Balatonfüred

A + A Hostel Budapest vélemények

Szörnyű 2017. március 29.a párjával járt itt
Èrkezés előtt 2 nappal érdeklődtem,hogy rendben van-e minden.Érkezéskor nem tudtàk biztosítani a szobàt,mert hetek óta ki volt adva. Helyette egy àltalam nem elfogadh

Azért tartom becstelennek, mert már a foglalàskor tudta a tulaj, hogy ki van adva a szoba, és úgy gondolta,hogy ezeknek minden megfelel.
2016. május 15.a párjával járt itt
Tősgyökeres pestiek lévén még sosem vettünk igénybe fővárosi szállást. Nemrég egy lakásfelújítás üldözött el az otthonunkból, s kénytelenek voltunk kényelmes, de megfizethető szállás után nézni. (Mellesleg „körbeenni” a várost, és értékelésekkel elárasztani az Ittjártamot.
A + A Hostel Budapest - Külső képA + A Hostel Budapest - SzobákA + A Hostel Budapest - SzobákA + A Hostel Budapest - BelsőA + A Hostel Budapest - SzobákA + A Hostel Budapest - Szobák