Nyuszkóseriff: Soha többet Hotel Budapest! - Budapest Hotel Budapest

Budapest Hotel Budapest értékelése
31. helyezett a 405 budapesti szállás közül

Nem ajánlom a helyet másoknak!

Soha többet Hotel Budapest!

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 18.
Csalódtam a szállodában! Igaz, hogy csak egy éjszakára foglaltunk szobát, de nem ezt vártam egy Danubius szállodától. Az érkezésünkkor fogadó recepciós úr közönyös volt velünk, rideg, nem adott semmilyen útbaigazítást, segítséget, az alapvető információkat sem közölte velünk. A szobát még könnyedén megtaláltuk, de a parkolással kapcsolatos technikai teendőkről nem volt tudomásunk, emiatt másnap reggel majdnem elkéstem egy fontos találkozóról. A kijelentkezésünket intéző recepciós úr már teljesen más volt: kedves, udvarias, figyelmes, mint amilyet az ember ilyen helyen elvárna. Köszönet neki érte! De a csalódottságomat már nem tudta teljesen feledtetni.

Ennyire tetszett: Gyenge
Elhelyezkedés:

Szeretnéd követni Nyuszkóseriff felhasználót?    Igen

Budapest Hotel Budapest
1026 Budapest
Szilágyi Erzsébet fasor 47.

2020. február 14.
Továbbképzésen jártunk itt. A hotel nagyon jó helyen van. Tetszett a kialakítása is. A szoba felejtős volt, a bútorok régiek,kopottak. A minibár üres- bár lehet, hogy azért mert nem rendes fizetős vendégek voltunk. A fürdő kopott, itt-ott penész foltok. A kilátás nagyon szép volt- főleg, ha ki...