Budapest Hotel Budapest ★★★★

Budapest Hotel Budapest
1026 Budapest, Szilágyi Erzsébet fasor 47.

Budapest Hotel Budapest a térképen

Budapest Hotel Budapest értékelése:

36. helyezett a 405 budapesti szállás közül

Budapest Hotel Budapest bemutatkozása

A körpanorámás, egyedi stílusban épült Budapest Szálloda gyönyörű panorámát nyújt a fővárosra. A várnegyed szomszédságában helyezkedik el, mindössze pár percnyi távolságra a nyüzsgő belvárostól.

Budapest Hotel Budapest képei

Budapest Hotel Budapest

Budapest Hotel Budapest vélemények

2020. februárban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2020. február 14.
Továbbképzésen jártunk itt. A hotel nagyon jó helyen van. Tetszett a kialakítása is. A szoba felejtős volt, a bútorok régiek,kopottak. A minibár üres- bár lehet, hogy azért mert nem rendes fizetős vendégek voltunk. A fürdő kopott, itt-ott penész foltok. A kilátás nagyon szép volt- főleg, ha ki tudtuk volna nyitni az ablakot, mert csak az egyiken volt kilincs vagy mi a többinek csak a helye.

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 18.
Csalódtam a szállodában! Igaz, hogy csak egy éjszakára foglaltunk szobát, de nem ezt vártam egy Danubius szállodától. Az érkezésünkkor fogadó recepciós úr közönyös volt velünk, rideg, nem adott semmilyen útbaigazítást, segítséget, az alapvető információkat sem közölte velünk.

gyanikó TOP étteremértékelő
2015. novemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 3.
Uniós programból finanszírozott budapesti képzéshez foglaltuk szálláshelyet a munkatársaimmal. Már eleve nehézséget okozott, hogy a három alkalomra fix árra lett volna szükségünk. Az ár-érték arány nem a legjobb. A szálloda erősen lepukkant. Megmaradt a 60-70-es évek színvonalán. Ez egy sajátos miliőt kölcsönöz, ami még é értékelhető is a közösségi tereket illetően.

2015. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. március 6.
Egy érdekes időutazásban volt részünk ebben a hotelben. Kb 25 éve ez volt az egyik büszkesége a budapesti szállodaiparnak, csak azóta elfelejtették modernizálni. Minden maradt a régiben csak már minden kopottas és ideje múlt. Elképzeltem, hogy külföldi turista csoportok e szállás alapján ítélik meg a Magyarországot, hát elég negatív képet alkotnak majd rólunk.

2015. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 29.
A szép kilátás szobafüggő, szerencsés esetben (jó elhelyezkedésű szoba esetén)valóban gyönyörű. A recepción akad nagyon-nagyon kedves és figyelmes, segítőkész személyzet, aki a foglalás miatt elkevert dolgokat is nagyon ügyesen korrigálta. A hely maga megállt az elmúlt évtizedek hangulatában, ha valaki azt keresi, akkor remek nosztalgia.
2013. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. szeptember 1.
Semmihez nem hasonlítható élmény,hogy az ablakon kinézve - akár az ágyból- az Országházat, a Várat, a Bazilikát láthatja az ember a szállásáról. Az esti kivilágítás különösen varázslatos. A tisztaság, az ízléses kényelem csak fokozzák a jó érzést. A hely kiváló adottságaihoz tartozik a remek közlekedés-ha nem akarunk autó-parkolással bajlódni,a sűrű villamos és autóbusz járatok segítségével bárhová gyorsan eljuthatunk a városban.

Hotel Charles
2 nap/1 éjszaka 9.965 - 24.082,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.03.16-ig
Amadeus Szálloda
2 nap/1 éjszaka 6.311 - 19.930,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.31-ig
City Hotel Unió
Akár 1 éjszaka 7.950,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.27-ig
Hotel Ibis Budapest Heroes Square
4 nap/3 éjszaka 9.133,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.31-ig
Atlantic Hotel
3 nap/2 éjszaka 7.906 - 11.435,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
Érvényes: 2021.02.28-ig
Hotel Ibis Budapest Centrum
2 nap/1 éjszaka 9.799 - 12.779,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.31-ig

Szállodák Budapest környékén
Bagolyvár Étterem & Vendégház & Wellness Inárcs
Libra Hotel Veresegyház
Tó Wellness Hotel Bánk
Napi ár 4 vagy több főre
Húsvéti hosszú pihenés (min. 3 éj)
Egy éjszakás wellness félpanzióval

BudapestX