CsJúlia: Tovább képzés 2 - Budapest Hotel Budapest

Budapest Hotel Budapest értékelése
31. helyezett a 405 budapesti szállás közül

Nem ajánlom a helyet másoknak!

Tovább képzés 2

2020. februárban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2020. február 14.
Továbbképzésen jártunk itt. A hotel nagyon jó helyen van. Tetszett a kialakítása is. A szoba felejtős volt, a bútorok régiek,kopottak. A minibár üres- bár lehet, hogy azért mert nem rendes fizetős vendégek voltunk. A fürdő kopott, itt-ott penész foltok. A kilátás nagyon szép volt- főleg, ha ki tudtuk volna nyitni az ablakot, mert csak az egyiken volt kilincs vagy mi a többinek csak a helye. Az ebéd és vacsora szintén felejtős, nagyon kevés volt még nekünk lányoknak is a pasik szerintem éhen haltak. A reggeli elfogadható volt- főleg az ebéd és vacsora tükrében. A személyzet viszont nagyon segítőkész és kedves.

Ennyire tetszett: Átlagos
Étkezés: Szörnyű

Szeretnéd követni CsJúlia felhasználót?    Igen

Budapest Hotel Budapest
1026 Budapest
Szilágyi Erzsébet fasor 47.

2019. október 18.
Csalódtam a szállodában! Igaz, hogy csak egy éjszakára foglaltunk szobát, de nem ezt vártam egy Danubius szállodától. Az érkezésünkkor fogadó recepciós úr közönyös volt velünk, rideg, nem adott semmilyen útbaigazítást, segítséget, az alapvető információkat sem közölte velünk. A szobát még...