Four Seasons Hotel Budapest

Budapest és környéke
42. helyezett
a 428 budapesti szállás közül
Kategória
Szálloda (Hotelstars minősítés nélkül)
Four Seasons Hotel Budapest

5Kényelem
5Szolgáltatás
5Étkezés
5Elhelyezkedés
Ezek a szállások is érdekelhetnek
Hotel Freya Zalakaros - Legjobb ár fürdőbelépővel
2023.01.08-ig
Silver Hotel Hajdúszoboszló
59.800 Ft / 2 fő / 2 éj-től félpanzióval

Four Seasons Hotel Budapest vélemények

Smaragd fokozatú értékelőOrszágjáró - 123 városban járt márFelfedező - 71 helyen első értékelőNépszerű író - 1721 hasznos szavazat6 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 2234 feltöltött kép
Kiváló 2013. december 16.kollégákkal járt itt
Ritkán fotózom egy szállodában, de azért vannak kivételek, ilyen Four Seasons Hotel is. Korábban jártam már itt egy ügyfelünkkel tárgyalni,de most megadatott, hogy itt is tölthettem az éjszakát plusz még egy teljes napot. Mesés a vendéglátás, a személyzet, az ízek, a frissen pörkölt kávé, minden minőségi, a szoba- ami lakosztálylett.
5Személyzet
5Tisztaság
5Ár / érték arány
5Kényelem
5Szolgáltatások
5Étkezés
5Elhelyezkedés
Itt fényképeztem:
Four Seasons Hotel Budapest - BelsőFour Seasons Hotel Budapest - BelsőFour Seasons Hotel Budapest - BelsőFour Seasons Hotel Budapest - BelsőFour Seasons Hotel Budapest - SzobákFour Seasons Hotel Budapest - SzobákFour Seasons Hotel Budapest - SzobákFour Seasons Hotel Budapest - BelsőFour Seasons Hotel Budapest - BelsőFour Seasons Hotel Budapest - BelsőFour Seasons Hotel Budapest - BelsőFour Seasons Hotel Budapest - BelsőFour Seasons Hotel Budapest - BelsőFour Seasons Hotel Budapest - BelsőFour Seasons Hotel Budapest - BelsőFour Seasons Hotel Budapest - BelsőFour Seasons Hotel Budapest - BelsőFour Seasons Hotel Budapest - BelsőFour Seasons Hotel Budapest - BelsőFour Seasons Hotel Budapest - SzobákFour Seasons Hotel Budapest - BelsőFour Seasons Hotel Budapest - BelsőFour Seasons Hotel Budapest - BelsőFour Seasons Hotel Budapest - SzobákFour Seasons Hotel Budapest - VendéglátásFour Seasons Hotel Budapest - BelsőFour Seasons Hotel Budapest - BelsőFour Seasons Hotel Budapest - BelsőFour Seasons Hotel Budapest - BelsőFour Seasons Hotel Budapest - SzobákFour Seasons Hotel Budapest - BelsőFour Seasons Hotel Budapest - SzobákFour Seasons Hotel Budapest - BelsőFour Seasons Hotel Budapest - BelsőFour Seasons Hotel Budapest - BelsőFour Seasons Hotel Budapest - BelsőFour Seasons Hotel Budapest - BelsőFour Seasons Hotel Budapest - BelsőFour Seasons Hotel Budapest - VendéglátásFour Seasons Hotel Budapest - BelsőFour Seasons Hotel Budapest - VendéglátásFour Seasons Hotel Budapest - BelsőFour Seasons Hotel Budapest - Szobák
Még több kép (40 db) >>