Hotel Berlin Budapest ★★★

Három csillagos szálloda
Hotel Berlin Budapest
Hotel Berlin Budapest

Hotel Berlin Budapest bemutatkozása

A háromcsillagos Hotel Berlin Budapest külvárosában kínál olcsó és kényelmes szállást, a főváros központjától 20 percre található. A szálloda tömegközlekedéssel könnyen elérhető, a közelben pedig a Duna kiépített partja húzódik, amely futók, biciklizők számára nyújt sportolási lehetőséget.

Hotel FIT Hévíz - Tavaszi akciós napok
Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Hotel Berlin Budapest vélemények

Kiváló 2023. június 20.csoporttal járt itt
Egy 16 fős kosárlabda csapattal szálltunk meg 3 napra a Hotel Berlinben. Minden különleges igényünket tökéletesen kielégítették ( korai érkezés, késői kijelentkezés a meccsek a miatt, rugalmasok voltak az ebéd és vacsoraidőpontokban is). Nagyon kedves személyzet, akikhez bármilyen kéréssel fordulhattunk. Csak ajánlani tudom mindenkinek!
Hotel Berlin Budapest - EgyébHotel Berlin Budapest - Egyéb
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 21 városban járt már1 évnyi aktív tagság
2019. október 12.a párjával járt itt
Egy váratlan helyzet hozta úgy, hogy Budapesten rekedtünk a férjemmel, és hirtelen szállásra volt szükségünk. Régen itt éltünk, ezért emlékezetből hívtam fel ezt a szállodát, és sikerült az utolsó szobát megkapnunk. Ez egy többágyas, kétlégterű szoba volt, tehát gyerekekkel is ideális. A franciaágy nagyon kényelmes volt, a fürdőszoba tiszta.