Fortuna Hotel Budapest Budapest

Fortuna Hotel Budapest Budapest
Fortuna Hotel Budapest BudapestFortuna Hotel Budapest Budapest
Fortuna Hotel Budapest BudapestFortuna Hotel Budapest Budapest

Fortuna Hotel Budapest Budapest bemutatkozása

A Hotel Fortuna a jó közlekedési lehetőségekkel bíró Nagyvárad tér mellett, a 3. metró vonalán található. Néhány metrómegállóra található a Belváros, és pár villamosmegállóra található a Keleti pályaudvar.

Aurora Hotel Miskolctapolca - Aurora napok
Hotel Hőforrás Hajdúszoboszló

Fortuna Hotel Budapest Budapest vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt már2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. április 17.kollégákkal járt itt
A szálloda nagyon jó helyen van. Könnyű közlekedni a környéken. A személyzet fiatalos, segitőkész, kedves. A hangulat kellemes. A reggeli bőséges, finom, olyan mint amilyenek lennie kell. A szobák nem különösebbek, de tiszták. Egy jó kis város lástogatáshoz, éjszakai pihenéshez kiváló. Parkolás az udvarban lehetséges, kicsit körülményes, de megoldott. Összességében elégedettek voltunk. Ár-érték aránya szuper.
2013. november 18.kollégákkal járt itt
A szálloda elhelyezkedés nagyon jó, minden látnivaló könnyen megközelíthető. A szállás tiszta, ár-érték aránya jó, nyugodtan ajánlom, annak aki várost nézni érkezik Budapestre vagy rövidebb ideig tartózkodik ott. A személyzet kedves, segítőkész. Lehetett volna melegebb, nem volt "agyon fűtve" a szoba. Étkezésről nem tudok nyilatkozni, nem vettük igénybe.
Kiváló 2013. október 21.a párjával járt itt
A Hotel könnyen elérhető helyen van, metró állomáshoz nagyon közel. A szoba tényleg úgy nézett ki, ahogyan azt a fényképeken láttam. Kényelmes volt az ágy, a fürdőszoba pedig nagyon tiszta. Kellemes meglepetés volt, hogy a szobában volt egy mini hűtő is, aminek nagy hasznát vettük.
Gyenge 2013. október 19.egyedül járt itt
A szobám dohányszagú volt, a zuhanyfülke egyik húzható ajtaja hiányzott, a fürdőszobában 25- ös égő világított, a tv csak 4 csatornát fogott és volt amit abból is csak fekete-fehérben, a parkoló csak este 7-től reggel 7-ig használható és ráadásul reggel 8-kor a takarítók kopogás nélkül benyitottak annak ellenére, hogy 11-ig kell elhagyni a szobát.
Tetszett az szálloda elhelyezkedése.
Átlagos 2013. szeptember 24.barátokkal járt itt
A kiszolgáló személyzet nagyon kézséges és rugalmas volt, a parkolás kicsit nehézkes. A fűtés volt számunkra kicsit negatív mivel elég hideg volt és a fürdőszobában sem volt elég kellemes tisztálkodni ebben a hőmérsékletben. A személyzet viszont nagyon rugalmasan állt a kéréseinkhez és szinte bármelyik kérdésünkre kaptunk gyors és jó választ.
Kiváló 2013. szeptember 2.egyedül járt itt
Ket ejszakat toltottem ott. Mindennel elegedett voltam,a szemelyzet , szolgaltatasok . . . Mar az elso benyomas kedvezo volt. Korabban erkeztem, a szoba meg nem volt elokeszitve. Az en hibam volt,hogy nem figyeltem oda a bejelentkezesi idopontra. Ennek ellenere, kedvesek voltak, kaptam egy kavet, kellemes kornyezetben elfogyasztottam, ez ido alatt a takarito szemelyzet elokeszitette a szobamat, tetoterit. Kitunoen ereztem magam.